17-20 KASIM 2022

25 GÜN
12 SAAT
00 DAKİKA
00 SANİYE

ZAMANA KARŞI YARIŞI - 20 KM

ZAMANA KARŞI PARKURU


2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES

2021'de ilk kez düzenlenen ve büyük beğeni kazanan UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA'Nın bu yıl 2. si düzenlenmektedir. Organizasyona katkı sağlayan kurumlar ve değerli sponsorlar sayesinde bu yıl daha geniş bir katılımcı sayısı olacağı beklenmektedir. Antalya'nın hem sporcular hem de tatilseverler tarafından tercih edilen bir destinasyon olması nedeniyle, katılımcıların bu yarışı hem bir yarış heyecanı yaşayabileceği hem de 3 günlük güzel bir tatil fırsatı olarak göreceği değerlendirilmektedir.

18 Kasım 2022 Cuma günü saat 10:00' de başlayacak olan yarışın başlangıç noktası Expo yolu başlangıcı olarak belirlenmiştir. IRONMAN TÜRKİYE gibi organizasyonlarda da kullanılan bu TT parkuru aşağıdaki haritada görülen 20.km'lik bir rota sonrası başladığı yolun karşı tarafında bitecektir.


   


Organizasyon, NIRVANA Cosmopolitan ana sponsorluğunda, Fraport TAV, Corendon Airlines, AG Tohum ve gold sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Organizasyona destek veren kurumsal destekçiler ve sponsorlar sayesinde tüm bisiklet ve spor markalarını ağırlayarak tüm spor ve bisiklet severlerin buluşma noktası olacaktır.


2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA kapsamında sporcularımıza verilen hizmetler


  • Zaman ölçüm sistemi- Çipleme
  • Katılım madalyası
  • Derece madalyası
  • Online katılım sertifikası
  • Fotoğraf Çekim Hizmeti
  • Sporcu emanet hizmeti
  • Makarna Partisi
  • Sporcu kumanyası
  • Motosiklet takibi
  • Su, en az 1 alternatifli içecek ve yiyecek istasyonları.
  • Mobil ve sabit sağlık hizmetleri noktası.
  • Trafik yol kapama hizmeti.
  • Tüm derece elden eden sporculara ödül
  • Online rezervasyon hizmeti.
  • Kurallar organizasyon firması, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyon’u tarafından yarış öncesinde teknik toplantıdan önce değiştirilebilirler.

    Katılımcı Listesi

    16-18 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ali ahmed Erkek karpuz Brother 16-18 Erkek Türkiye
    2 Berk Sökmen Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    3 EREN TAŞAR Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    4 Hüseyin Acarol Erkek İstanbul Karaburun su ve doğa sporları 16-18 Erkek Türkiye
    5 Mehmet Balaban Erkek Döşemealtı spor kulübü 16-18 Erkek Türkiye
    6 Metin Paşa Yılmaz Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    7 MUSTAFA TARAKÇI Erkek KONYA BTÜKŞEHİR BELEDİYESİ 16-18 Erkek Türkiye
    8 Şahin İyidilli Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    9 salman khald Erkek konya büyükşehir bisiklet takımı 16-18 Erkek Türkiye
    10 SERDAR GEDİK Erkek KONYA BÜYÜKŞEHİR BİSİKLET TAKIMI 16-18 Erkek Türkiye
    11 talha tektaş Erkek konya büyükşehir bisiklet takımı 16-18 Erkek Türkiye
    12 Veysel Tanrıverdi Erkek VELOKSK 16-18 Erkek Türkiye
    13 Yağız Atıcı Erkek BikePedia Racing Team 16-18 Erkek Türkiye
    19-34 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmet YURTERİ Erkek Peloton's Velespit Mersin(Gsb-Eys) 19-34 Erkek Türkiye
    2 Aleksei Lopushanskii Erkek MTBtraining 19-34 Men Russia
    3 Alexandr Lisovoi Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    4 Alihan SONGUR Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    5 Aydın Köfteci Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    6 Burhan Karip Erkek AG Tohum 19-34 Erkek Türkiye
    7 Chun Yin Choi Erkek 19-34 Men Hong Kong
    8 Danil Konotop Erkek PNPPK 19-34 Men Russia
    9 Ege Onat Doğuşlu Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    10 Ege Onat Doğuşlu Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    11 Ekrem BAŞDOĞAN Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 19-34 Erkek Türkiye
    12 Emir Demir Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    13 Enes KARADAĞOĞLU Erkek Sunparadise Cycling Team 19-34 Erkek Türkiye
    14 ERTUĞRUL ÖZDİNÇ Erkek ADK RACİNG TEAM 19-34 Erkek Türkiye
    15 EVGENII MALKOV Erkek IMPULSE 19-34 Men Russia
    16 EYÜP KARAGÖBEK Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    17 Gorkem Aydin Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    18 Hüseyin Ilker Erçen Erkek Tüfekçi Spor Kulübü 19-34 Erkek K.K.T.C
    19 Joe Stone Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    20 Majid Basim AbuHarrah Erkek ECC - Tareef Cycling club 19-34 Erkek Jordan
    21 Maxim Pirard Erkek 19-34 Men Belgium
    22 Mehmet Safa Özfuruncu Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    23 Melih Taş Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    24 Mo'men Alrejjal Erkek ECC - Tareef Cycling Club 19-34 Erkek Jordan
    25 Mustafa Emirhan Taşdemir Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    26 Oğuz akbulut Erkek Yapı Kredi Spor Kulübü 19-34 Erkek Türkiye
    27 Omar Mahmood Alkhairy Erkek ECC - Tareef cycling club 19-34 Men Jordan
    28 Osman Demiratar Erkek Antalyaspor Triatlon 19-34 Erkek Türkiye
    29 Pavel Medvednikov Erkek 19-34 Men Türkiye
    30 Soykan goksel kamal Erkek DEHA BISIKLET TAKIMI 19-34 Erkek Türkiye
    31 Takyeddin kuluk Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    32 Tayfun Kandemir Erkek Sunparadise Cycling Team 19-34 Erkek Türkiye
    33 Trubetskoi Sergey Erkek HBFS 19-34 Men Russia
    34 Vladislav Litvinchuk Erkek I love cycling 19-34 Men Russia
    35 Yasin güler Erkek Mac Bikers 19-34 Erkek Türkiye
    36 Yiğit Kadıoğlu Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    37 Yury Yurchanka Erkek 19-34 Men Belarus
    35-39 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmet Can Aslan Erkek 30+ Pedalist 35-39 Erkek Türkiye
    2 Alpaslan COŞKUNOĞLU Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    3 ALPER DENİZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    4 Aykut Sancaklı Erkek Velesbist Bisiklet Spor Klübü 35-39 Erkek Türkiye
    5 Bauyrzhan Bekov Erkek 35-39 Erkek Kazakhstan
    6 Belal Hassan Erkek EgyptTri 35-39 Erkek Türkiye
    7 Cihan Mustafa Asrak Erkek 341 Triatlon 35-39 Erkek Türkiye
    8 Emre Yoldan Erkek Sunexpress 35-39 Erkek Türkiye
    9 Hüseyin Aydın Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    10 ismail alhmoud Erkek ECC - Tareef Cycling club 35-39 Men Jordan
    11 Kadir KONAR Erkek Sunparadise Cycling Team 35-39 Erkek Türkiye
    12 KAĞAN YAVUZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    13 Kyle salmon Erkek 35-39 Men United Kingdom
    14 Lee Hayward Erkek The Dream Team 35-39 Erkek Türkiye
    15 Mustafa şirin Erkek Shimano 35-39 Erkek Türkiye
    16 Omer Orhan Azak Erkek Stereo Bici 35-39 Erkek Türkiye
    17 Raslan Alahmad Erkek ECC - Tareef Cycling club 35-39 Men Jordan
    18 Sadri keser Erkek Antalya Cycling Academy 35-39 Erkek Türkiye
    19 Sergei Serdiuk Erkek 35-39 Men Russia
    20 SONER YILDIZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    21 TIJS HERMANS Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    22 Uygar Şahin Erkek Early Birds Cycling Club 35-39 Erkek Türkiye
    23 Vitalii Bakhvalov Erkek 35-39 Erkek Russia
    24 Vitalii Bakhvalov Erkek 35-39 Men Russia
    25 Yusuf Alperen Ayar Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    40-44 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Alexander ERMAKOV Erkek 40-44 Erkek Russia
    2 Ali Umut Demiroğlu Erkek Yapı Kredi Spor Kulübü 40-44 Erkek Türkiye
    3 Dobri Iliev Dobrev Erkek Champions Racing Team 40-44 Men Bulgaria
    4 Edip Hatipoğlu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    5 EMRAH BAYRAKTAR Erkek LEFTRIGHT MULTISPORT 40-44 Erkek Türkiye
    6 ENVER SOYEL Erkek Green Pedal Cycling S.K. 40-44 Erkek Türkiye
    7 Fatih Özgenlik Erkek Trek RMK 40-44 Erkek Türkiye
    8 Fatih Topçu Erkek Asla Durma 40-44 Erkek Türkiye
    9 HAMZA BAHADIR ESER Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    10 Hikmet Emre Küçükkılavuz Erkek Mac Bikers 40-44 Erkek Türkiye
    11 Kamilov Aydar Erkek Veloterra 40-44 Men Russia
    12 Kerem Ulusoy Erkek SPEED MORE 40-44 Erkek Türkiye
    13 LEVENT ATIL Erkek GARMIN-BMC TÜRKİYE 40-44 Erkek Türkiye
    14 Lincon Renato Rodrigues Erkek GFTL 40-44 Men Brazil
    15 Mehmet Çetinkaya Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    16 Mehmet Öngün Erkek Green Pedal Cycling 40-44 Erkek K.K.T.C
    17 Mert Ağan Erkek Tria 40-44 Erkek Türkiye
    18 Mert Örücü Erkek Hid Cycling 40-44 Erkek Türkiye
    19 Murat Çobaner Erkek PeakPoint Global 40-44 Erkek Türkiye
    20 Mustafa Kemal Kara Erkek BikePedia Racing Team 40-44 Erkek Türkiye
    21 Ozan Özlem Erkek Iss Türkiye 40-44 Erkek Türkiye
    22 Özgür Acar Erkek SunExpress 40-44 Erkek Türkiye
    23 ROMAN BALANDİN Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    24 salih tural Erkek LeftRight Multi Sport 40-44 Erkek Türkiye
    25 Selim Duduoğlu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    26 Sergei Sazonov Erkek 40-44 Men Russia
    27 Şevket türel Erkek Ferdi 40-44 Erkek K.K.T.C
    28 Timur Nizam Erkek Trek RMK Mechatronics 40-44 Erkek Türkiye
    45-49 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Aleksey Avdeev Erkek 45-49 Erkek Russia
    2 Alper adaş Erkek FRAPORT TAV 45-49 Erkek Türkiye
    3 Alper Akcan Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    4 Devrim Ardic Erkek ANTALYASPOR 45-49 Erkek Türkiye
    5 Enis Çönkü Erkek ÇAB (Çarşamba Akşamı Bisikletçileri) 45-49 Erkek Türkiye
    6 ERAY ATALAG Erkek yok 45-49 Erkek Türkiye
    7 Grant Carruthers Erkek 45-49 Men Norway
    8 HÜSEYİN TEKELİ Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    9 Hüseyin VARDAL Erkek Gemini BC 45-49 Erkek Türkiye
    10 ismail can Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    11 KORAY SİNDELIŞIK Erkek SUNPARADISE 45-49 Erkek Türkiye
    12 Mostafa loghmanian Erkek Iran Zamin 45-49 Men Iran
    13 Murat ATLI Erkek Atakent Cyling Team 45-49 Erkek Türkiye
    14 Mustafa Tekin Erkek Fraport TAV 45-49 Erkek Türkiye
    15 Ökkeş kaymaz Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 45-49 Erkek Türkiye
    16 Ricardo Nogare Erkek Blue Earth CC - London 45-49 Men United Kingdom
    17 Saeid Sattarzadeh Erkek Capitan Shiraz 45-49 Men Iran
    18 Tolga Alpagot Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    19 Vahid Dehghanzade Bafghi Erkek Iran Zamin 45-49 Men Iran
    20 Wojciech Odzimek Erkek 45-49 Men Poland
    50-54 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Aleksei Konotop Erkek 50-54 Men Russia
    2 Burak GÖNEN Erkek AG Tohum 50-54 Erkek Türkiye
    3 Carl Rosenblad Erkek CK Lunedi 50-54 Men Sweden
    4 Ekin Burak Arıkan Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    5 Engin Derman Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    6 Ertuğ ölçer Erkek ÇADOSK 50-54 Erkek Türkiye
    7 Georgi Zlatev Kolev Erkek Champions Racing Team 50-54 Men Bulgaria
    8 Giray OZER Erkek Maltepe Cycling Club 50-54 Erkek Türkiye
    9 GÖKHAN BİLGEN Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    10 Hakan şenöz Erkek İstanbul triatlonklubü 50-54 Erkek Türkiye
    11 Halil İbrahim Arslan Erkek TRIA 50-54 Erkek Türkiye
    12 Milan Tomaska Erkek 50-54 Men Slovakia
    13 Mustafa ALGAN Erkek Fraport TAV 50-54 Erkek Türkiye
    14 Mutlu Erçevik Erkek ISS TÜRKİYE 50-54 Erkek Türkiye
    15 SERGEI PODSTAVLENNIKOV Erkek UVENTASPORT-PERM 50-54 Erkek Russia
    16 Seyed shahram Jafarzadeh Erkek Iran Zamin 50-54 Erkek Iran
    17 SHAGEEV EDUARD Erkek VELOTERRA 50-54 Men Russia
    18 shamsollah mazaheri darling mahalleh Erkek Iran zamin 50-54 Men Iran
    19 Simon Leech Erkek Barton Wheelers 50-54 Men United Kingdom
    20 Turgay Baskın Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 50-54 Erkek Türkiye
    55-59 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Bard Rosok Erkek TREK TWA Racing Team / Oslo Sykleklubb 55-59 Men Norway
    2 BERND QUITZOW Erkek Team CAR-special.de 55-59 Men Germany
    3 BERND QUITZOW Erkek Team car-special.de 55-59 Men Germany
    4 Cafer Ünlütürk Erkek 15 Temmuz Bisiklet Grubu 55-59 Erkek Germany
    5 Dmitrii Belousov Erkek 55-59 Men Russia
    6 Ean Reid Erkek The Dream Team 55-59 Men Türkiye
    7 Gareth Williams Erkek Twickenham CC 55-59 Men United Kingdom
    8 Mahmoud Ghanaatpisheh Erkek Iran Zamin 55-59 Men Iran
    9 Mohsen veisian Erkek Iran Zamin 55-59 Men Iran
    10 Nader Alzakibeh Erkek ECC - Tareef Cycling Club 55-59 Men Jordan
    60-64 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Adrian Lauchlan Erkek 60-64 Men United Kingdom
    2 Ali Albayrak Erkek 60-64 Erkek Türkiye
    3 Bijan Amirakhori Erkek Iran Zamin 60-64 Men Iran
    4 Gerhard Waelzlein Erkek RC Herpersdorf 1919 60-64 Men Germany
    5 Henry Schwarz Erkek Picardellics Velo Team Dresden 60-64 Erkek Germany
    6 Herbert Simetits Erkek Nora Racing Team 60-64 Men Austria
    7 Herbert Simetits Erkek Nora Racing Team 60-64 Men Austria
    8 Jarosław Tarasiński Erkek Świętokrzyska Strefa Natury 60-64 Men Poland
    9 Peter Schaillie Erkek Belgium 60-64 Men Belgium
    10 TADEUSZ JASIONEK Erkek JF DUET GOLENIÓW 60-64 Erkek Poland
    65-69 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Eamonn Sheridan Erkek Warwickshire Road Club 65-69 Men United Kingdom
    2 Kjell Petter Bøgwald Erkek SK Rye 65-69 Men Norway
    3 Michael Holm Johansen Erkek London Dynamo 65-69 Men United Kingdom
    4 Rowland Summerlin Erkek George Fox Cycling Solutions 65-69 Men United Kingdom
    5 willems karel Erkek 65-69 Erkek Belgium
    70-74 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Akbar Roohi Erkek 70-74 Men Iran
    2 Cihangir Çiçen Erkek Ravza spor kulübü 70-74 Erkek Türkiye
    75-79 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Paul Harley Durrant Erkek CC Bicicosta 75-79 Men Spain
    16-18 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Anna Kolkova Kadın Fraport TAV 16-18 Kadın Moldova
    19-34 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Buse Yücel Kadın BikePedia Racing Team 19-34 Kadın Türkiye
    2 elmira mahdavi Kadın Iran zamin 19-34 Women Iran
    3 Kübra UYANIK Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    4 Melike Çakır Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    5 Meltem Kılıç Kadın Ferdi 19-34 Kadın Türkiye
    6 Meredith Byrne Kadın Elite Cycling Club 19-34 Kadın United States of America
    7 Nataliia Blagonravova Kadın 19-34 Women Russia
    8 Neyran Elden Köşker Kadın Sokak Köpekleri 19-34 Kadın Türkiye
    9 Özge Uzun Kadın 341 Triatlon 19-34 Kadın Türkiye
    10 Pınar Kurtoğlu Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    11 Şeniz Pamuk Kadın Cycling Babes 19-34 Kadın Türkiye
    12 Seval BEYAZKUŞ Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    13 Yasemin Yılman Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    35-39 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Buse Özlem Kadın Iss Türkiye 35-39 Kadın Türkiye
    2 Dawn Russell Kadın George Fox Cycling Solutions 35-39 Women United Kingdom
    3 Nehir kürklü Kadın 35-39 Kadın Türkiye
    4 Yulia Polevaya Kadın SERPANTIN 35-39 Women Russia
    40-44 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Jennifer Gibbons Kadın NFC Endurance 40-44 Women New Zealand
    2 Lena Norenko Kadın Tria 40-44 Kadın Türkiye
    3 MİRAY DEMİR Kadın BODRUM PELOTON 40-44 Kadın Türkiye
    4 Tatiana Vukolova Kadın AntalyaSpor Triathlon 40-44 Kadın Türkiye
    45-49 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Esther Hamill Kadın 45-49 Women United Kingdom
    2 Ruby Altmann Kadın 45-49 Women Canada
    3 ZÜLEYHA DİKBAŞ Kadın BikePedia Racing Team 45-49 Kadın Türkiye
    50-54 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Emine Tunaboylu Sökün Kadın 50-54 Kadın Türkiye
    2 Fiona Cockburn Kadın Torvelo racing 50-54 Women United Kingdom
    3 Irina Ganaeva Kadın 50-54 Women Russia
    4 Irina Ganaeva Kadın Velostar 50-54 Women Russia
    5 Victoria Collins Kadın London Dynamo 50-54 Women United Kingdom
    55-59 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Caroline Trender Kadın 55-59 Women United Kingdom
    60-64 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Edeltraud Simetits Kadın Nora Racing Team 60-64 Women Austria
    2 Pippa O'Brien Kadın RT PODA 60-64 Kadın United Kingdom
    65-69 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Deborah Sheridan Kadın Warwickshire Road Club 65-69 Women United Kingdom
    70-74 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found
    75-79 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found