17-20 KASIM 2022

25 GÜN
12 SAAT
00 DAKİKA
00 SANİYE

UZUN PARKUR - 100 KM

UZUN PARKUR - 100 km


2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES

2021'de ilk kez düzenlenen ve büyük beğeni kazanan UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA'Nın bu yıl 2. si düzenlenmektedir. Organizasyona katkı sağlayan kurumlar ve değerli sponsorlar sayesinde bu yıl daha geniş bir katılımcı sayısı olacağı beklenmektedir. Antalya'nın hem sporcular hem de tatilseverler tarafından tercih edilen bir destinasyon olması nedeniyle, katılımcıların bu yarışı hem bir yarış heyecanı yaşayabileceği hem de 3 günlük güzel bir tatil fırsatı olarak göreceği değerlendirilmektedir.

20 Kasım 2022 Pazar günü saat 09:00' de başlayacak olan yarışın başlangıç noktası Nirvana Cosmopolitan Otel önü olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki haritada görülen 100.km'lik bir rota sonrası Nirvana Cosmopolitan otel önünde bitecektir.


   


Organizasyon, NIRVANA Cosmopolitan ana sponsorluğunda, Corendon Airlines, AG Tohum ve ANT Etiket gold sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Organizasyona destek veren kurumsal destekçiler ve sponsorlar sayesinde tüm bisiklet ve spor markalarını ağırlayarak tüm spor ve bisiklet severlerin buluşma noktası olacaktır.

2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA kapsamında sporcularımıza verilen hizmetler

  • Zaman ölçüm sistemi- Çipleme
  • Katılım madalyası
  • Derece madalyası
  • Online katılım sertifikası
  • Fotoğraf Çekim Hizmeti
  • Sporcu emanet hizmeti
  • Makarna Partisi
  • Sporcu kumanyası
  • Motosiklet takibi
  • Su, en az 1 alternatifli içecek ve yiyecek istasyonları.
  • Mobil ve sabit sağlık hizmetleri noktası.
  • Trafik yol kapama hizmeti.
  • Tüm derece elden eden sporculara ödül
  • Online rezervasyon hizmeti.
  • Kurallar organizasyon firması, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyon’u tarafından yarış öncesinde teknik toplantıdan önce değiştirilebilirler.

    Katılımcı Listesi

    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Devrim Ardic Erkek ANTALYASPOR 45-49 Erkek Türkiye
    2 Abdullah Yalpı Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    3 Bahadır bolat Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    4 Onur Aktaş Erkek Space Riders Cycling Club 19-34 Erkek Türkiye
    5 ENVER SOYEL Erkek Green Pedal Cycling S.K. 40-44 Erkek Türkiye
    6 Murat KOCAMAZ Erkek NFS 40-44 Erkek Türkiye
    7 Özgür Yılmaz Erkek Nestlé Waters Türkiye 40-44 Erkek Türkiye
    8 Robin Blomquist Erkek Team Northcom 50-54 Men Sweden
    9 LEVENT ATIL Erkek GARMIN-BMC TÜRKİYE 40-44 Erkek Türkiye
    10 ONUR YAZMAN Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    11 Mr Zhanibek SAURBEK Erkek J-run 45-49 Men Kazakhstan
    12 Hakan şenöz Erkek İstanbul triatlonklubü 50-54 Erkek Türkiye
    13 Özge Kandemir Erkek Tria 40-44 Erkek Türkiye
    14 Orhan konca Erkek SERÇEV ( Serebral Palsili Çocuklar Derneği) 35-39 Erkek Türkiye
    15 CÜNEYT TURAN Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    16 Özgür Kuru Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    17 ABDÜSSELAM ÇAMUR Erkek Bireysel 45-49 Erkek Türkiye
    18 Oğuz Şengezer Erkek Sundu Bisiklet 45-49 Erkek Türkiye
    19 Baybora Tuna Süer Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    20 SONER YILDIZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    21 Gökhan Aydın Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    22 DEHA KARAHAN Erkek DEHA BİSİKLET TAKIMI 19-34 Erkek Türkiye
    23 HÜSEYİN ŞİŞEK Erkek YOLDA TEK BAŞINA 19-34 Erkek Türkiye
    24 Kemal Erhan Özkan Erkek Nashira Bisiklet Takımı 50-54 Erkek Türkiye
    25 Barış ELMA Erkek ASELSAN ASİL BİSİKLET TAKIMI 35-39 Erkek Türkiye
    26 AHMET AYDIN Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    27 Tunay ofli Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    28 Ramazan UGAN Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    29 salih tural Erkek LeftRight Multi Sport 40-44 Erkek Türkiye
    30 Barış Birlik Erkek ODTÜ 19-34 Erkek Türkiye
    31 CAN ŞAHİN Erkek Veloksk Ec English 40-44 Erkek Türkiye
    32 Bilal Akbaş Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    33 Erkan Kaya Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    34 Muharrem akpınar Erkek RCC 35-39 Erkek Türkiye
    35 AHMET IBA Erkek RCC 45-49 Erkek Türkiye
    36 Serkan Arslantaş Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    37 Güney TUNCER Erkek ASELSAN ASİL BİSİKLET TAKIMI 45-49 Erkek Türkiye
    38 Halil İbrahim Arslan Erkek TRIA 50-54 Erkek Türkiye
    39 Harun Coşkun Erkek Aselsan Asil Bisiklet Takımı 35-39 Erkek Türkiye
    40 Kubilay Sezgin Erkek Aselsan Asil Bisiklet Takımı 35-39 Erkek Türkiye
    41 ALİ MAYDA Erkek ROTA MOTO AKADEMİ 19-34 Erkek Türkiye
    42 Mustafa Ağören Erkek Sıfıraltı.Cc 35-39 Erkek Türkiye
    43 Yusuf Alperen Ayar Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    44 Soykan goksel kamal Erkek DEHA BISIKLET TAKIMI 19-34 Erkek Türkiye
    45 Gökhan uç Erkek Sıfıraltı C.C 35-39 Erkek Türkiye
    46 TOLGA PETRİÇLİ Erkek Veloksk 45-49 Erkek Türkiye
    47 Kaan karadağ Erkek Veloksk 19-34 Erkek Türkiye
    48 Ahmet Cihan Demircan Erkek RCC 19-34 Erkek Türkiye
    49 Ozan Özlem Erkek Iss Türkiye 40-44 Erkek Türkiye
    50 Gökçe Kemal Yelgar Erkek VELOKSK 35-39 Erkek Türkiye
    51 Hacı Kanal Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    52 Uygar Şahin Erkek Early Birds Cycling Club 35-39 Erkek Türkiye
    53 Medet Can Alibeyoğlu Erkek High Riders 19-34 Erkek Türkiye
    54 Emel Keles Kadın High Riders 45-49 Kadın Türkiye