UZUN PARKUR - 98 KM

UZUN PARKUR - 98 km


2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES

2021'de ilk kez düzenlenen ve büyük beğeni kazanan UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA'Nın bu yıl 2. si düzenlenmektedir. Organizasyona katkı sağlayan kurumlar ve değerli sponsorlar sayesinde bu yıl daha geniş bir katılımcı sayısı olacağı beklenmektedir. Antalya'nın hem sporcular hem de tatilseverler tarafından tercih edilen bir destinasyon olması nedeniyle, katılımcıların bu yarışı hem bir yarış heyecanı yaşayabileceği hem de 3 günlük güzel bir tatil fırsatı olarak göreceği değerlendirilmektedir.


20 Kasım 2022 Pazar günü saat 09:00' de başlayacak olan yarışın başlangıç noktası Nirvana Cosmopolitan Otel önü olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki haritada görülen 98.km'lik bir rota sonrası Nirvana Cosmopolitan otel önünde bitecektir.


   


Organizasyon, NIRVANA Cosmopolitan ana sponsorluğunda, Fraport TAV, Corendon Airlines, AG Tohum gold sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Organizasyona destek veren kurumsal destekçiler ve sponsorlar sayesinde tüm bisiklet ve spor markalarını ağırlayarak tüm spor ve bisiklet severlerin buluşma noktası olacaktır.


2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA kapsamında sporcularımıza verilen hizmetler
  • Zaman ölçüm sistemi- Çipleme
  • Katılım madalyası
  • Derece madalyası
  • Online katılım sertifikası
  • Fotoğraf Çekim Hizmeti
  • Sporcu emanet hizmeti
  • Makarna Partisi
  • Sporcu kumanyası
  • Motosiklet takibi
  • Su, en az 1 alternatifli içecek ve yiyecek istasyonları.
  • Mobil ve sabit sağlık hizmetleri noktası.
  • Trafik yol kapama hizmeti.
  • Tüm derece elden eden sporculara ödül
  • Online rezervasyon hizmeti.
  • Kurallar organizasyon firması, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyon’u tarafından yarış öncesinde teknik toplantıdan önce değiştirilebilirler.

    Katılımcı Listesi

    16-18 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Arda bayram Erkek Pamukkale bisiklet derneği 16-18 Erkek Türkiye
    2 Ayhan Guliyev Erkek Bireysel 16-18 Erkek Türkiye
    3 Hamit Efe Karaçam Erkek BikePedia RC Team 16-18 Erkek Türkiye
    4 Yağız Atıcı Erkek BikePedia Racing Team 16-18 Erkek Türkiye
    19-34 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Abdullah Murat KOZAN Erkek KOLUMAN BİSİKLET TAKIMI 19-34 Erkek Türkiye
    2 Adil deniz Karacagil Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 19-34 Erkek Türkiye
    3 Ahmet Cihan Demircan Erkek RCC 19-34 Erkek Türkiye
    4 Ahmet Eren Erkek Antalyaspor Bisiklet Klb. 19-34 Erkek Türkiye
    5 Aleksey Solodov Erkek Veloptaktika 19-34 Men Russia
    6 Ali Kürşat Ustali Erkek Carraro Hakiki Fabrika Takımı 19-34 Erkek Türkiye
    7 Alihan SONGUR Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    8 Alperen KIR Erkek FRAPORT TAV 19-34 Erkek Türkiye
    9 Aydın Köfteci Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    10 Ayhan OKSAK Erkek ISS Türkiye 19-34 Erkek Türkiye
    11 Bahadır bolat Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    12 Barış Birlik Erkek ODTÜ 19-34 Erkek Türkiye
    13 Baybora Tuna Süer Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    14 Burak Ökten Erkek BinGit 19-34 Erkek Türkiye
    15 Cevdet Zorlu Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    16 CEYLAN KARA Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    17 Chun Yin Choi Erkek 19-34 Men Hong Kong
    18 Danil Konotop Erkek PNPPK 19-34 Men Russia
    19 Ege Onat Doğuşlu Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    20 Ege Onat Doğuşlu Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    21 Ekrem BAŞDOĞAN Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 19-34 Erkek Türkiye
    22 Emir Demir Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    23 Emre Can Şahin Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    24 Emre Ural Erkek Saray Spor 1953 19-34 Erkek Türkiye
    25 Enes Genç Erkek AG Tohum 19-34 Erkek Türkiye
    26 Enes KARADAĞOĞLU Erkek Sunparadise Cycling Team 19-34 Erkek Türkiye
    27 Enez Sahin Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    28 ERTUĞRUL ÖZDİNÇ Erkek ADK RACİNG TEAM 19-34 Erkek Türkiye
    29 Evgenii Arinin Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    30 EYÜP KARAGÖBEK Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    31 Fatih Özyer Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 19-34 Erkek Türkiye
    32 Fırat Okta Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 19-34 Erkek Türkiye
    33 Georgios Boutopoulos Erkek A.S. Alfa Kallitheas 19-34 Men Greece
    34 Gorkem Aydin Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    35 Hacı Kanal Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    36 Hüseyin Ilker Erçen Erkek Tüfekçi Spor Kulübü 19-34 Erkek K.K.T.C
    37 HÜSEYİN ŞİŞEK Erkek YOLDA TEK BAŞINA 19-34 Erkek Türkiye
    38 İbrahim GÜNEY Erkek Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği 19-34 Erkek Türkiye
    39 İbrahim yiğit Erkek Polkima 19-34 Erkek Türkiye
    40 ilya fateev Erkek FATRACING 19-34 Erkek Russia
    41 James Arnold Erkek N/A 19-34 Erkek United Kingdom
    42 Joe Stone Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    43 Kaan karadağ Erkek Veloksk 19-34 Erkek Türkiye
    44 Kirill Krasavin Erkek LoveAlanya 19-34 Erkek Türkiye
    45 Lev Zernov Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    46 Majid Basim AbuHarrah Erkek ECC - Tareef Cycling club 19-34 Erkek Jordan
    47 Maksim Tishchenko Erkek DRT 19-34 Men Russia
    48 Mark Shrom Erkek ATAYURT CONSTRUCTİON 16-18 Erkek Türkiye
    49 Maxim Pirard Erkek 19-34 Men Belgium
    50 Medet Can Alibeyoğlu Erkek Team Energetics 19-34 Erkek Türkiye
    51 Mehmet Ağaç Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    52 Mehmet Balaban Erkek Döşemealtı spor kulübü 16-18 Erkek Türkiye
    53 Mehmet malik sarpkaya Erkek FERDI 19-34 Erkek Türkiye
    54 Melih Taş Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    55 Mert Dalkılıç Erkek AG Tohum 19-34 Erkek Türkiye
    56 Mikail karçkay Erkek Pamukkale bisiklet derneği 19-34 Erkek Türkiye
    57 MIKHAIL EGOROV Erkek Bodrye 19-34 Erkek Türkiye
    58 Mikhail Rudanov Erkek 19-34 Men Türkiye
    59 Mo'men Alrejjal Erkek ECC - Tareef Cycling Club 19-34 Erkek Jordan
    60 Mohammad Amin Shirazian Erkek 19-34 Men Iran
    61 Mohammad Mokhtari Erkek Pamukkale bisiklet 19-34 Erkek Türkiye
    62 Muhammed Erkan Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    63 MUHAMMED SEYFEDDİN ŞİMŞEK Erkek FERDİ 19-34 Erkek Türkiye
    64 Muhammet Taha Çalık Erkek GAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ / ANTALYA 19-34 Erkek Türkiye
    65 Mustafa GÜVEN Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 19-34 Erkek Türkiye
    66 Mustafa Kemal KANAR Erkek Carraro Hakiki Fabrika Takımı 19-34 Erkek Türkiye
    67 Oğuzhan Bülbül Erkek Hi-Ride 19-34 Erkek Türkiye
    68 Omar Mahmood Alkhairy Erkek ECC - Tareef cycling club 19-34 Men Jordan
    69 Orhan ÇAYHAN Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    70 Osman Demiratar Erkek Antalyaspor Triatlon 19-34 Erkek Türkiye
    71 Pavel Medvednikov Erkek 19-34 Men Türkiye
    72 Ramazan UGAN Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    73 Roman Kharaput Erkek 19-34 Erkek Russia
    74 Sam Watts Erkek Total Rush/SRAM 19-34 Men United Kingdom
    75 Sarp Güngör Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    76 Satu Ahmedov Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    77 Selman Tokçan Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    78 Serkan Sağlam Erkek POLKİMA 19-34 Erkek Türkiye
    79 Sinan HOROZ Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    80 Soykan goksel kamal Erkek DEHA BISIKLET TAKIMI 19-34 Erkek Türkiye
    81 Stanislav Danilov Erkek Mersin genclik spor 19-34 Erkek Türkiye
    82 Takyeddin kuluk Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    83 Tayfun Kandemir Erkek Sunparadise Cycling Team 19-34 Erkek Türkiye
    84 Trubetskoi Sergey Erkek HBFS 19-34 Men Russia
    85 Turgut kafes Erkek Mersin gençlik hizmetleri spor kulübü 19-34 Erkek Türkiye
    86 ÜSTÜN YILMAZ Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    87 yasin açıkgöz Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    88 Yasin güler Erkek Mac Bikers 19-34 Erkek Türkiye
    89 Yury Yurchanka Erkek 19-34 Men Belarus
    35-39 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmet Can Aslan Erkek 30+ Pedalist 35-39 Erkek Türkiye
    2 AHMET ÇETİNKAYA Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 35-39 Erkek Türkiye
    3 Ahmet Cihan Aytulun Erkek Vivense Hi-Ride 19-34 Erkek Türkiye
    4 Alexandr Lisovoi Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    5 Ali Bakar Erkek MacBikers 19-34 Erkek Türkiye
    6 ALİ MAYDA Erkek ROTA MOTO AKADEMİ 19-34 Erkek Türkiye
    7 Aykut Sancaklı Erkek Velesbist Bisiklet Spor Klübü 35-39 Erkek Türkiye
    8 Barış ELMA Erkek ASELSAN ASİL BİSİKLET TAKIMI 35-39 Erkek Türkiye
    9 Bilal Akbaş Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    10 Bora Burak Azer Erkek KOLUMAN BİSİKLET TAKIMI 35-39 Erkek Türkiye
    11 Cengiz GÜNER Erkek BikePedia Racing team 19-34 Erkek Türkiye
    12 Cihan Mustafa Asrak Erkek 341 Triatlon 35-39 Erkek Türkiye
    13 CÜNEYT TURAN Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    14 Doğanay temizoğlu Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    15 Emre Nazik Erkek Amatör 35-39 Erkek Türkiye
    16 Emre Nazik Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    17 Emre Yoldan Erkek Sunexpress 35-39 Erkek Türkiye
    18 ERKAN GÜNEY Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    19 Evgeny Zimin Erkek 35-39 Men Russia
    20 Fettah Ferhat Kaya Erkek BIKESTOP ANTALYA TREK 35-39 Erkek Türkiye
    21 Gökçe Kemal Yelgar Erkek VELOKSK 35-39 Erkek Türkiye
    22 Gökhan uç Erkek Sıfıraltı C.C 35-39 Erkek Türkiye
    23 Gökhan Uzuntaş Erkek Bisan Factory Racing 35-39 Erkek Türkiye
    24 Gülersoy Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    25 Halil Aydın Erkek 7Hills'Goat 35-39 Erkek Türkiye
    26 Hüseyin Aydın Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    27 Hüseyin Subaşı Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    28 ILKAY ARABACIOGLU Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    29 Ioannis Vorrias Erkek A.S. Alfa Ka 35-39 Men Greece
    30 Iurii Tokarev Erkek Bireysel 35-39 Erkek Russia
    31 Kadir KONAR Erkek Sunparadise Cycling Team 35-39 Erkek Türkiye
    32 KAĞAN YAVUZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    33 Kubilay Sezgin Erkek Aselsan Asil Bisiklet Takımı 35-39 Erkek Türkiye
    34 Kyle salmon Erkek 35-39 Men United Kingdom
    35 Lee Hayward Erkek The Dream Team 35-39 Erkek Türkiye
    36 Maksim levanov Erkek Bireysel 35-39 Erkek Russia
    37 Mehmet Hakan Ustaömer Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    38 Mehmet Öğreten Erkek Velesbist 35-39 Erkek Türkiye
    39 Michele Paonne Erkek Sunparadise Cycling Team 35-39 Men Liechtenstein
    40 Muharrem akpınar Erkek RCC 35-39 Erkek Türkiye
    41 Mustafa Ağören Erkek Sıfıraltı.Cc 35-39 Erkek Türkiye
    42 Mustafa Sözkesen Erkek Köyceğiz Bisiklet 35-39 Erkek Türkiye
    43 Necati EKİZ Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    44 Nikolai Naumov Erkek 35-39 Men Türkiye
    45 Oğuz YILMAZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    46 Ole Christoffer Heieren Hansen Erkek Fiskeklev Landeveisclub / Team Northcom 35-39 Men Norway
    47 Ömer Kocatürk Erkek AG Tohum 35-39 Erkek Türkiye
    48 Onur Kalak Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    49 Özgür Kuru Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    50 Rahmi Gözele Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    51 Raslan Alahmad Erkek ECC - Tareef Cycling club 35-39 Men Jordan
    52 Richard Johnson Erkek 35-39 Men United Kingdom
    53 Rossi Rene Erkek RC ARBÖ Headstart ON Fahrrad 35-39 Men Austria
    54 Selim Yavuz uzman Erkek Delta Bisiklet 35-39 Erkek Türkiye
    55 Sergei Nikitiuk Erkek Bireysel 35-39 Erkek Türkiye
    56 serhat cihan Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    57 Serkan Köstekci Erkek Carraro Hakiki Fabrika Takımı 35-39 Erkek Türkiye
    58 Shevtsov Pavel Erkek 35-39 Men Russia
    59 Shkolin Nikolay Erkek Desperados Racing Team [DRT] 35-39 Erkek Russia
    60 SONER YILDIZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    61 ŞÜKRÜ BÜYÜKKESKİNLİ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    62 TARIQ ALMUTAWA Erkek 19-34 Erkek Saudi Arabia
    63 TIJS HERMANS Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    64 Tolga Çobanoğlu Erkek AG Tohum 35-39 Erkek Türkiye
    65 Valentin Golubev Erkek Ferrum Triathlon Team 35-39 Men Russia
    66 Vangel Spirov Georgiev Erkek Champions Racing Team 35-39 Men Bulgaria
    67 Vitalii Bakhvalov Erkek 35-39 Erkek Russia
    68 Vitalii Bakhvalov Erkek 35-39 Men Russia
    69 Vladimir Spirchenko Erkek Bireysel 35-39 Erkek Türkiye
    70 Yiğit Kadıoğlu Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    71 Yusuf Alperen Ayar Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    72 Zülfü karabulut Erkek Fraport tav 35-39 Erkek Türkiye
    40-44 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Abdullah karakaş Erkek Masterfit 40-44 Erkek Türkiye
    2 AHMET AKTAN Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    3 Aleksandr Orestov Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    4 Alper Cemal Ekiz Erkek NUXNACK 40-44 Erkek Türkiye
    5 Aydın tuncer Erkek 7Hill’sGoat 35-39 Erkek Türkiye
    6 Ayhan Bıyıklıoğlu Erkek Nashira Cycling Team 35-39 Erkek Türkiye
    7 Bauyrzhan Bekov Erkek 35-39 Erkek Kazakhstan
    8 Bilal Kolcu Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 40-44 Erkek Türkiye
    9 Burak YILDIZ Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    10 Doğukan Ak Erkek AG Tohum 40-44 Erkek Türkiye
    11 EMRAH BAYRAKTAR Erkek LEFTRIGHT MULTISPORT 40-44 Erkek Türkiye
    12 EMRAH YAVAŞAL Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    13 ENVER SOYEL Erkek Green Pedal Cycling S.K. 40-44 Erkek Türkiye
    14 Enver yaşar Erkek Antalya spor Bisiklet derneği 40-44 Erkek Türkiye
    15 Ercüment Boran Erkek Petkim Spor Kulübü 40-44 Erkek Türkiye
    16 Fatih Ergenoğlu Erkek Omzu Kalabalık 40-44 Erkek Türkiye
    17 Fatih Özgenlik Erkek Trek RMK 40-44 Erkek Türkiye
    18 FERHAT YILMAN Erkek TREK RMK MECHATRONİCS VBT 40-44 Erkek Türkiye
    19 Gökay AKÇETİN Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 35-39 Erkek Türkiye
    20 Gökhan Aydın Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    21 Hikmet Emre Küçükkılavuz Erkek Mac Bikers 40-44 Erkek Türkiye
    22 Himmet YILDIZ Erkek HAVELSAN 40-44 Erkek Türkiye
    23 HÜSEYİN DURGUN Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 40-44 Erkek Türkiye
    24 ilker muallim Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    25 Ilya Romanov Erkek Serpantin 40-44 Men Russia
    26 ismail alhmoud Erkek ECC - Tareef Cycling club 35-39 Men Jordan
    27 İsmet Doğanay yüksek Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    28 Jah Langleite Erkek Trek TWA Racing Team 40-44 Men Norway
    29 Kamilov Aydar Erkek Veloterra 40-44 Men Russia
    30 Kerem Ulusoy Erkek SPEED MORE 40-44 Erkek Türkiye
    31 LEVENT ATIL Erkek GARMIN-BMC TÜRKİYE 40-44 Erkek Türkiye
    32 Mehmet Eskice Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    33 Mehmet Öngün Erkek Green Pedal Cycling 40-44 Erkek K.K.T.C
    34 MEHMET SARI Erkek KOZBİ Kozan Bisiklet 40-44 Erkek Türkiye
    35 Mert Örücü Erkek Hid Cycling 40-44 Erkek Türkiye
    36 muhammed yıldız Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    37 Muhammet Çoban Erkek Kozan Bisiklet KOZBİ 35-39 Erkek Türkiye
    38 mustafa karaömerlioğlu Erkek Kozan Bisiklet KOZBİ 40-44 Erkek Türkiye
    39 Mustafa Kemal Kara Erkek BikePedia Racing Team 40-44 Erkek Türkiye
    40 NURİ ELEM Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 40-44 Erkek Türkiye
    41 OKTAY ERDEM ATASAGUN Erkek Velostrom 35-39 Erkek Türkiye
    42 Olgun Şeref Erkek RCC 35-39 Erkek Türkiye
    43 Orhan konca Erkek SERÇEV ( Serebral Palsili Çocuklar Derneği) 35-39 Erkek Türkiye
    44 Ozan Özlem Erkek Iss Türkiye 40-44 Erkek Türkiye
    45 Özgür Başkavak Erkek Ankyra 40-44 Erkek Türkiye
    46 Recep tunc Erkek Veloksk 35-39 Erkek Türkiye
    47 ROMAN BALANDİN Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    48 Salih öztürk Erkek Pamukkale bisiklet derneği 40-44 Erkek Türkiye
    49 Selim Duduoğlu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    50 Sencer KAN Erkek Veloksk Ec English 40-44 Erkek Türkiye
    51 Sergei Sazonov Erkek 40-44 Men Russia
    52 Şevket türel Erkek Ferdi 40-44 Erkek K.K.T.C
    53 Sulaiman Kamarudin Erkek 35-39 Erkek Malaysia
    54 Tufan Sağnak Erkek Peloton İstanbul BSK 40-44 Erkek Türkiye
    55 Tunay ofli Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    56 Uygar Şahin Erkek Early Birds Cycling Club 35-39 Erkek Türkiye
    57 Victor Dosmanov Erkek Desperados Racing Team [DRT] 40-44 Erkek Russia
    58 Yury Ivanov Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    59 Zafer Aksoy Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    60 Zafer Kaya Erkek TREK RMK MECHATRONICS 40-44 Erkek Türkiye
    45-49 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 ABDÜSSELAM ÇAMUR Erkek Bireysel 45-49 Erkek Türkiye
    2 AHMET IBA Erkek RCC 45-49 Erkek Türkiye
    3 Aleksey Avdeev Erkek 45-49 Erkek Russia
    4 Alper Akcan Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    5 ALPER DALDAL Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    6 Arif Burak ÖZEN Erkek FERDİ 45-49 Erkek Türkiye
    7 Ataman ŞEKERCİ Erkek Nashira Cycling Team 45-49 Erkek Türkiye
    8 Barış çetin Erkek Kim tutar 45-49 Erkek Türkiye
    9 Burak Öner Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 45-49 Erkek Türkiye
    10 Dejan KOVACIC Erkek SunExpress 40-44 Men Slovenia
    11 derya mutlu Erkek akdeniz üniversitesi tıp fakültesi 45-49 Erkek Türkiye
    12 Devrim Ardic Erkek ANTALYASPOR 45-49 Erkek Türkiye
    13 Dobri Iliev Dobrev Erkek Champions Racing Team 40-44 Men Bulgaria
    14 Engin Sarı Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    15 Erkan Kaya Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    16 EŞREF ONBAŞIOĞLU Erkek Islanders Cycling Club-ICC 45-49 Erkek K.K.T.C
    17 Fırat Ergür Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 45-49 Erkek Türkiye
    18 Grant Carruthers Erkek 45-49 Men Norway
    19 Gregory Lawrie Erkek Peloton Istanbul 45-49 Erkek Türkiye
    20 Güçlü Hakan Gürsoy Erkek 30+ Pedalist 45-49 Erkek Türkiye
    21 Güney TUNCER Erkek ASELSAN ASİL BİSİKLET TAKIMI 45-49 Erkek Türkiye
    22 ismail can Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    23 Jakub Ruciński Erkek Activejet 45-49 Men Poland
    24 La Fuga Erkek La Fuga 45-49 Men United Kingdom
    25 Lincon Renato Rodrigues Erkek GFTL 40-44 Men Brazil
    26 Mostafa loghmanian Erkek Iran Zamin 45-49 Men Iran
    27 Mr Zhanibek SAURBEK Erkek J-run 45-49 Men Kazakhstan
    28 Murat KOCAMAZ Erkek NFS 40-44 Erkek Türkiye
    29 Oğuz Şengezer Erkek Sundu Bisiklet 45-49 Erkek Türkiye
    30 Ökkeş kaymaz Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 45-49 Erkek Türkiye
    31 Ömer Afşın Özmen Erkek TREK RMK MECHATRONICS 45-49 Erkek Türkiye
    32 Önder AŞIK Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    33 Osman Kaan Çetin Erkek AG Tohum 45-49 Erkek Türkiye
    34 Özge Kandemir Erkek Tria 40-44 Erkek Türkiye
    35 Özgür ALTUN Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    36 Ricardo Nogare Erkek Blue Earth CC - London 45-49 Men United Kingdom
    37 Rıza ÇAYLI Erkek Pamukkale Bisklet Derneği 45-49 Erkek Türkiye
    38 Robert J Hardwick Erkek 45-49 Men United Kingdom
    39 Saeid Sattarzadeh Erkek Capitan Shiraz 45-49 Men Iran
    40 salih tural Erkek LeftRight Multi Sport 40-44 Erkek Türkiye
    41 Timur Nizam Erkek Trek RMK Mechatronics 40-44 Erkek Türkiye
    42 TOLGA PETRİÇLİ Erkek Veloksk 45-49 Erkek Türkiye
    43 UFUK TEFÇİ Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    44 Uğur bursalı Erkek Pamukkale bisiklet Derneği 45-49 Erkek Türkiye
    45 Vahid Dehghanzade Bafghi Erkek Iran Zamin 45-49 Men Iran
    46 Wojciech Odzimek Erkek 45-49 Men Poland
    50-54 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Aleksei Konotop Erkek 50-54 Men Russia
    2 Alexander Fomichev Erkek Desperados Racing Team [DRT] 50-54 Men Russia
    3 Andrew Brown Erkek Airwerks Dubai 50-54 Men United Arab Emirates
    4 Bilal Bitirim Erkek GREEN PEDAL 50-54 Erkek K.K.T.C
    5 Bojan Duric Erkek 45-49 Men Serbia
    6 Carl Rosenblad Erkek CK Lunedi 50-54 Men Sweden
    7 Cenk Turan Erkek LeftRight Multisport 45-49 Erkek Türkiye
    8 Devrim Kılıç Erkek DemeKs Mühendislik 50-54 Erkek Türkiye
    9 Engin Derman Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    10 Georgi Zlatev Kolev Erkek Champions Racing Team 50-54 Men Bulgaria
    11 Hakan şenöz Erkek İstanbul triatlonklubü 50-54 Erkek Türkiye
    12 Halil İbrahim Arslan Erkek TRIA 50-54 Erkek Türkiye
    13 Harun Türünz Erkek Nashira Cycling Team 45-49 Erkek Türkiye
    14 İbrahim Baykal Erkek Ferdi 45-49 Erkek Türkiye
    15 KORAY SİNDELIŞIK Erkek SUNPARADISE 45-49 Erkek Türkiye
    16 Kris Jozef Adams Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    17 Mehmet Fatih Sert Erkek Bisvo 50-54 Erkek Türkiye
    18 Mitja Zitnik Erkek 50-54 Men Slovenia
    19 Morten Refstad Erkek Oslo Sykleklubb/ Trek TWA Racing Team 50-54 Men Norway
    20 MURAT BOLDAŞ Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    21 Mustafa Tekin Erkek Fraport TAV 45-49 Erkek Türkiye
    22 Mustafa Varol Aşıbol Erkek BikePedia Racing Team 50-54 Erkek Türkiye
    23 Mutlu Erçevik Erkek ISS TÜRKİYE 50-54 Erkek Türkiye
    24 NATHAN CHRISTOPHER ADAMS Erkek 50-54 Men United Kingdom
    25 Ole Petter Skårås Erkek Trek TWA Racing Team 50-54 Men Norway
    26 ÖZGÜR GÜLHAN Erkek Islanders Cycling Club - ICC 45-49 Erkek K.K.T.C
    27 Özkan Öztaş Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    28 Robin Blomquist Erkek Team Northcom 50-54 Men Sweden
    29 ROGULSKI MACIEJ Erkek ACTIVEJET 45-49 Men Poland
    30 Rune Hamann Olsen Erkek Trek TWA Racing Team 50-54 Men Norway
    31 Sedat Durmuş Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 50-54 Erkek Türkiye
    32 Serdar Özkan Erkek Atletico Demetovski 50-54 Erkek Türkiye
    33 SERGEI PODSTAVLENNIKOV Erkek UVENTASPORT-PERM 50-54 Erkek Russia
    34 Seyed shahram Jafarzadeh Erkek Iran Zamin 50-54 Erkek Iran
    35 SHAGEEV EDUARD Erkek VELOTERRA 50-54 Men Russia
    36 shamsollah mazaheri darling mahalleh Erkek Iran zamin 50-54 Men Iran
    37 Simon Leech Erkek Barton Wheelers 50-54 Men United Kingdom
    38 Tolga Alpagot Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    39 Turgay Baskın Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 50-54 Erkek Türkiye
    55-59 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ali sakinsel Erkek 30 Pedalist 55-59 Erkek Türkiye
    2 Andrew Bathe Erkek (Newmarket C&TC) 55-59 Men United Kingdom
    3 Anthony Charles Wensley Wright Erkek 55-59 Erkek Türkiye
    4 Bard Rosok Erkek TREK TWA Racing Team / Oslo Sykleklubb 55-59 Men Norway
    5 BERND QUITZOW Erkek Team car-special.de 55-59 Men Germany
    6 BERND QUITZOW Erkek Team CAR-special.de 55-59 Men Germany
    7 Cafer Ünlütürk Erkek 15 Temmuz Bisiklet Grubu 55-59 Erkek Germany
    8 Ean Reid Erkek The Dream Team 55-59 Men Türkiye
    9 Hüseyin Yılmaz Erkek cardiocycle 50-54 Erkek Türkiye
    10 Ian Acaster Erkek The Dream Team 55-59 Men United Kingdom
    11 İsmail Avni YAĞCIOĞLU Erkek AMORIUM PARK HOTELLERİ CC. 55-59 Erkek Türkiye
    12 Karsten Due Erkek Albis 55-59 Erkek Türkiye
    13 Mahmoud Ghanaatpisheh Erkek Iran Zamin 55-59 Men Iran
    14 Marcel Eichmann Erkek Velo67 Racing Team 55-59 Men Switzerland
    15 Mohsen veisian Erkek Iran Zamin 55-59 Men Iran
    16 Müfid Denizmen Erkek PeDalyan 50-54 Erkek Türkiye
    17 Muzaffer Kahraman Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    18 Nader Alzakibeh Erkek ECC - Tareef Cycling Club 55-59 Men Jordan
    19 Piotr Bielinski Erkek Activejet 55-59 Men Poland
    20 Şükrü Bingöl Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 50-54 Erkek Türkiye
    21 Vadim Yudkin Erkek Omsk masters 55-59 Men Russia
    22 VOLODYMYR PERELAZNYI Erkek 55-59 Erkek Türkiye
    60-64 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ali Albayrak Erkek 60-64 Erkek Türkiye
    2 Alparslan BAYIROĞLU Erkek Ferdi 60-64 Erkek Türkiye
    3 Bijan Amirakhori Erkek Iran Zamin 60-64 Men Iran
    4 Birol Toraman Erkek TORABIKE 60-64 Erkek Türkiye
    5 Frank Bate Erkek 55-59 Men Australia
    6 Kadir Kosif Erkek Anadoluhisarı spor kulübü 55-59 Erkek Türkiye
    7 Kari Kauppinen Erkek Kangasalan Triathlonseura 60-64 Men Finland
    8 Mehmet Akif Baykan Erkek ALBIS 60-64 Erkek Türkiye
    9 Paul Alexander Marsh Erkek The Dream Team 60-64 Men Türkiye
    10 Peter Schaillie Erkek Belgium 60-64 Men Belgium
    11 Saad Darwazeh Erkek ECC 55-59 Men Jordan
    12 Vedat Aksu Erkek Uncalı Yol Spor 60-64 Erkek Türkiye
    65-69 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Hasan ÜNAL Erkek Fraport TAV 65-69 Erkek Türkiye
    2 Münir Öner Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 65-69 Erkek Türkiye
    70-74 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Akbar Roohi Erkek 70-74 Men Iran
    2 Cihangir Çiçen Erkek Ravza spor kulübü 70-74 Erkek Türkiye
    3 tansu şen Erkek Leftright Multisport 65-69 Erkek Türkiye
    75-79 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found
    16-18 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ayça Erdoğan Kadın Çatalhöyük Gençlik ve Spor Derneği 16-18 Kadın Türkiye
    19-34 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Anna Kolkova Kadın Fraport TAV 16-18 Kadın Moldova
    2 Buse Yücel Kadın BikePedia Racing Team 19-34 Kadın Türkiye
    3 FATMA ÖZSOY Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    4 Gülşah Bircan Akpınar Kadın Arkas Çeşme yelken spor klubü 19-34 Kadın Türkiye
    5 Melike Çakır Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    6 Meredith Byrne Kadın Elite Cycling Club 19-34 Kadın United States of America
    7 Nataliia Blagonravova Kadın 19-34 Women Russia
    8 Neyran Elden Köşker Kadın Sokak Köpekleri 19-34 Kadın Türkiye
    9 Özge Uzun Kadın 341 Triatlon 19-34 Kadın Türkiye
    10 Yasemin Yılman Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    35-39 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Arzu Sağnak Kadın Peloton İstanbul BSK 35-39 Kadın Türkiye
    2 Dawn Russell Kadın George Fox Cycling Solutions 35-39 Women United Kingdom
    3 elmira mahdavi Kadın Iran zamin 19-34 Women Iran
    4 Marion Rossi Kadın RC ARBOE SK VOEST 35-39 Women Austria
    5 Şeniz Pamuk Kadın Cycling Babes 19-34 Kadın Türkiye
    6 Sevcan Alper Kadın BikePedia Racing Team 35-39 Kadın Türkiye
    7 Yulia Polevaya Kadın SERPANTIN 35-39 Women Russia
    40-44 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Jennifer Gibbons Kadın NFC Endurance 40-44 Women New Zealand
    2 KATERYNA ZAMYSLOVA Kadın 35-39 Kadın Türkiye
    3 Olga Loshmanova Kadın 40-44 Women Russia
    45-49 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Emel Keles Kadın Team Energetics 45-49 Kadın Türkiye
    2 Fosse Aurélie Kadın Sprinter Club Bourg les Valence 40-44 Women France
    3 Louise Vardeman Kadın InternationElles 40-44 Women United Kingdom
    4 Nilgün Kama Kadın Fraport TAV 45-49 Kadın Türkiye
    5 Zeynep Aykan Kadın AG Tohum 45-49 Kadın Türkiye
    6 ZÜLEYHA DİKBAŞ Kadın BikePedia Racing Team 45-49 Kadın Türkiye
    50-54 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Fiona Cockburn Kadın Torvelo racing 50-54 Women United Kingdom
    2 Irina Ganaeva Kadın 50-54 Women Russia
    3 Ruby Altmann Kadın 45-49 Women Canada
    4 Victoria Collins Kadın London Dynamo 50-54 Women United Kingdom
    55-59 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found
    60-64 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Bakiye Duran Kadın Merreltr 60-64 Kadın Türkiye
    2 Isabel Susan Olver Kadın 60-64 Women United Kingdom
    65-69 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Frances rowe Kadın 65-69 Women United Kingdom
    70-74 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found
    75-79 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found