KONAKLAMA PAKETLERİ

NIRVANA COSMOPOLITAN HOTELSAkdeniz ruhu ile tasarlanmış NIRVANA COSMOPOLITAN, şehrin olanakları ile kıyı tatilini uyumlu şekilde sentezleyen bir konsept sunmaktadır. Tesisin bölgede fark yaratan iki önemli değeri, Cosmos City & Performance Hall ile önemli kongrelere ve toplantılara, muhteşem düğün organizasyonlarına, çeşitli ürün lansmanlarına, sanat dolu günlere ev sahipliği yapması ve profesyonel ölçülerde özel spor alanlarına sahip olması sebebi ile, spor kamplarına üst seviyede hizmet sunmasıdır.


Alışılagelmiş her şey dahil yiyecek içecek konseptlerinin dışına çıkarak, gerçek manada yöresel & sağlıklı yiyecekler ile, sağlıklı yaşam konsepti her aşamada ön plandadır. Bu alışılmışın dışındaki önemli değişim ile yepyeni bir bakış açısı, misafir tarafından hissedilir şekilde fark yaratır.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

GRAND PARK LARAMisafirlerimizin tatilleri sırasında evlerindeki rahatlığı ve konforu yaşamaları için doğru adres Grand Park Lara.


Genel Bilgi

Türkiye'nin Turizm başkenti Antalya'da, Lara- Kundu otellerinden Grand Park Lara 35.000 metrekare alana konumlanmıştır.


Konum

Antalya - Lara - Kundu oteller bölgesinde şehir merkezine 8 kilometre, havaalanına 14 kilometre, özel plajına 200 metre uzaklıktadır.


Hizmetler

Grand Park Lara çeşitli havuzları ( Büyük,Relax, Çocuk, Kaydırak ) ile misafirlerimize hizmet vermektedir. Havuz başında ve sahilde, ücretsiz kullanabileceğiniz şezlong ve şemsiyeler bulunur. Grand Park Lara engelli ve özel misafirlerimiz için uygundur.


Cory & Friends Çocuk Kulübü

4-12 yaş arasındaki çocuklarımız için açık ve kapalı oyun alanları ile Çocuk Kulübü gün boyu hizmetinizdedir. Siz gözünüz arkada kalmadan tatilinizin tadını çıkarırken çocuğunuz da eğlenerek vakit geçirecektir.
17-20 KASIM 2022

25 GÜN
12 SAAT
00 DAKİKA
00 SANİYE