KISA PARKUR-66 KM

KISA PARKUR - 66 km

2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES

2021'de ilk kez düzenlenen ve büyük beğeni kazanan UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA'Nın bu yıl 2. si düzenlenmektedir. Organizasyona katkı sağlayan kurumlar ve değerli sponsorlar sayesinde bu yıl daha geniş bir katılımcı sayısı olacağı beklenmektedir. Antalya'nın hem sporcular hem de tatilseverler tarafından tercih edilen bir destinasyon olması nedeniyle, katılımcıların bu yarışı hem bir yarış heyecanı yaşayabileceği hem de 3 günlük güzel bir tatil fırsatı olarak göreceği değerlendirilmektedir.

20 Kasım 2022 Pazar günü saat 09:30' de başlayacak olan yarışın başlangıç noktası Nirvana Cosmopolitan Otel önü olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki haritada görülen 70.km'lik bir rota sonrası Nirvana Cosmopolitan otel önünde bitecektir.



   

Organizasyon, NIRVANA Cosmopolitan ana sponsorluğunda, Fraport TAV, Corendon Airlines, AG Tohum gold sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Organizasyona destek veren kurumsal destekçiler ve sponsorlar sayesinde tüm bisiklet ve spor markalarını ağırlayarak tüm spor ve bisiklet severlerin buluşma noktası olacaktır.

2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA kapsamında sporcularımıza verilen hizmetler;

  • Zaman ölçüm sistemi- Çipleme
  • Katılım madalyası
  • Derece madalyası
  • Online katılım sertifikası
  • Fotoğraf Çekim Hizmeti
  • Sporcu emanet hizmeti
  • Makarna Partisi
  • Sporcu kumanyası
  • Motosiklet takibi
  • Su, en az 1 alternatifli içecek ve yiyecek istasyonları.
  • Mobil ve sabit sağlık hizmetleri noktası.
  • Trafik yol kapama hizmeti.
  • Tüm derece elden eden sporculara ödül
  • Online rezervasyon hizmeti.
  • Kurallar organizasyon firması, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyon’u tarafından yarış öncesinde teknik toplantıdan önce değiştirilebilirler.

    Katılımcı Listesi

    16-18 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 berkay ali palas Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    2 EFİM BALALAESHNİKOV Erkek ATAYURT CONSTRUCTİON 16-18 Erkek Türkiye
    3 Enes Kaya Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    4 Ivan Bezlepkin Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    5 Mehmet Efe Arsun Erkek Kırkgöz Döşemealtı Gençlik ve Spor Klubü 16-18 Erkek Türkiye
    6 Mehmet uzun Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    7 Metin Paşa Yılmaz Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    8 MUSTAFA TARAKÇI Erkek KONYA BTÜKŞEHİR BELEDİYESİ 16-18 Erkek Türkiye
    9 OZAN KOLAK Erkek Ferdi 16-18 Erkek Türkiye
    10 Şahin İyidilli Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    11 salman khald Erkek konya büyükşehir bisiklet takımı 16-18 Erkek Türkiye
    12 SERDAR GEDİK Erkek KONYA BÜYÜKŞEHİR BİSİKLET TAKIMI 16-18 Erkek Türkiye
    13 ubeyd günek Erkek 1326 16-18 Erkek Türkiye
    14 Veysel Tanrıverdi Erkek VELOKSK 16-18 Erkek Türkiye
    15 Yakub Mumcuoğlu Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    19-34 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmet Ali ASLAN Erkek Peloton's Velespit Mersin(Gsb-Eys) 19-34 Erkek Türkiye
    2 Ahmet Günaltay Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    3 Ahmet KARAHAN Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    4 Ahmet mücahit ÇAĞAN Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    5 Ahmet YURTERİ Erkek Peloton's Velespit Mersin(Gsb-Eys) 19-34 Erkek Türkiye
    6 Aleksei Lopushanskii Erkek MTBtraining 19-34 Men Russia
    7 Ali Akçay Erkek NİRVANA SPOR KULÜBÜ 19-34 Erkek Türkiye
    8 Ali Karatopak Erkek Peloton's Velespit Mersin(Gsb-Eys) 19-34 Erkek Türkiye
    9 alper akyıldız Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    10 ALPER ÖZDİL Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    11 Aykut Cingiz Erkek MAC BIKERS 19-34 Erkek Türkiye
    12 Bahadin Kemal ÇAKIR Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    13 Barış Özer Erkek Freebird Airlines 19-34 Erkek Türkiye
    14 Başar Öztürk Erkek ROTS 19-34 Erkek Türkiye
    15 Berk Mercancı Erkek Özgörkey Group 19-34 Erkek Türkiye
    16 Berk Sökmen Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    17 Berkay Mutlu Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    18 Burç Çelik Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    19 DAVUT AKDERE Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    20 Doğan Can Taşdan Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    21 Enes Yerkazan Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    22 Enes YILDIRIM Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    23 Ercan Maden Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    24 Eren Akdağ Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    25 EREN BOZKURT Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    26 EREN TAŞAR Erkek Fraport TAV 16-18 Erkek Türkiye
    27 Furkan ACAR Erkek Sunparadise Cycling Team 19-34 Erkek Türkiye
    28 Furkan Bingöl Erkek Manisa Bisiklet Kulübü Derneği 19-34 Erkek Türkiye
    29 Furkan Gürgen Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    30 Gökhan Konak Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    31 Gökhan Şensoy Erkek Ankara bisiklet ve doğa sporları derneği 19-34 Erkek Türkiye
    32 Görkem Kevrek Erkek GREYWOLF 19-34 Erkek Türkiye
    33 Hakan Duran Erkek SOLORİDE 19-34 Erkek Türkiye
    34 Hakan Kilik Erkek SunExpress 19-34 Erkek Türkiye
    35 Halil onuralp birial Erkek Sunexpress 19-34 Erkek Türkiye
    36 Halit Kapçak Erkek SunExpress 19-34 Erkek Türkiye
    37 Hasan Oktay Erkek Mac bikers 19-34 Erkek Türkiye
    38 Hulusi Uyanık Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    39 Hüseyin Demiröz Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    40 Hüseyin Kocagöz Erkek ATAYURT CONSTRUCTION 19-34 Erkek Türkiye
    41 KORHAN GEYİK Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    42 Mahmut Demir Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    43 Mehmet bahar Erkek MAC BIKERS 19-34 Erkek Türkiye
    44 Mehmet Esad Türkyılmaz Erkek Nf kimya cycling team 16-18 Erkek Türkiye
    45 Mehmet Safa Özfuruncu Erkek Yok 19-34 Erkek Türkiye
    46 MEHMET ZEKİ SARI Erkek ATAYURT CONSTRUCTİON 19-34 Erkek Türkiye
    47 Melih Küçük Erkek BulgurVeYulaf ProCyclingTeam 19-34 Erkek Türkiye
    48 Mert Çelenk Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    49 Mesut Sertel Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    50 Metin Kuşcu Erkek Ravza Cyclist Türkiye 16-18 Erkek Türkiye
    51 Muhammed Tolga DENİZ Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    52 Muhammet seydi boğan Erkek Akdeniz ünüversitesi 19-34 Erkek Türkiye
    53 Muharrem Güngör Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    54 Mustafa Emirhan Taşdemir Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    55 mustafa kandemir Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    56 Mustafa özev Erkek BikePedia Racing Team 19-34 Erkek Türkiye
    57 Nuri Yalçınkaya Erkek Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu 19-34 Erkek Türkiye
    58 Oğuzhan Saka Erkek Decathlon 19-34 Erkek Türkiye
    59 OĞUZHAN ŞİRİN Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    60 Okan Baş Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    61 ÖMER EGE DALDAL Erkek Battal Brothers 16-18 Erkek Türkiye
    62 Ömer Faruk Temirpolat Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    63 ÖMER İNCİRLİOĞLU Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    64 Ömer kaya Erkek Mac bikers 19-34 Erkek Türkiye
    65 Onur ulusal Erkek Akdeniz üniversitesi 19-34 Erkek Türkiye
    66 RAŞİT NAŞER Erkek ATAYURT CONSTRUCTION 19-34 Erkek Türkiye
    67 Ruslan Shuvalov Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    68 Samet Tanış Erkek Ferdi Bisiklet 19-34 Erkek Türkiye
    69 Sefa Toros Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    70 ŞEVKET ÖZER Erkek Saray Spor 1953 19-34 Erkek Türkiye
    71 Seyit Zor Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    72 Sinan Kartal Erkek ISS TÜRKİYE 19-34 Erkek Türkiye
    73 Tahir Durmuşoğlu Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    74 talha tektaş Erkek konya büyükşehir bisiklet takımı 16-18 Erkek Türkiye
    75 TAYLAN ÖZTÜTÜNCÜ Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    76 Tolga Ataseven Erkek Antalya Gençlik S.K 16-18 Erkek Türkiye
    77 Tolga KOCAKULAK Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    78 Tuğrul Karataş Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    79 Umur Yiğit İş Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    80 Umut sain Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    81 Vladimir Yakusevich Erkek temptraining.ru 19-34 Men Russia
    82 Yalın Acun Erkek KURİ BIKE TEAM 19-34 Erkek Türkiye
    83 Yunus ŞAHİN Erkek Akdeniz Üniversitesi 19-34 Erkek Türkiye
    84 Yusuf Kara Erkek Yok 19-34 Erkek Türkiye
    35-39 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Abdullah Yalpı Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    2 Ahmet Arslan Erkek Fraport TAV 19-34 Erkek Türkiye
    3 Aleksandr Smirnov Erkek 35-39 Men Russia
    4 Ali KAN Erkek Corendon Alanyaspor 35-39 Erkek Türkiye
    5 Alpdoğan ESENOĞLU Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    6 ALPER DENİZ Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    7 Alperen Eriz Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    8 Arif beypınar Erkek Kuri Bike Team 35-39 Erkek Türkiye
    9 Aydın Mustafa Tıbık Erkek Akdeniz Triatlon Spor Klübü 35-39 Erkek Türkiye
    10 Aydin Pinarevli Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    11 Berk Köni Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    12 BERKMEN ŞAŞOĞLU Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    13 BUĞRA BALANTEKİN Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    14 Burhan Karip Erkek AG Tohum 19-34 Erkek Türkiye
    15 Çağlar Akar Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    16 Doğan Fortaç Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    17 EFE EFETÜRK Erkek FRAPORT TAV 35-39 Erkek Türkiye
    18 Emrah Öztürk Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    19 Emre Akyüz Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    20 eray ergin Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    21 Ercan özkaya Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    22 Fatih aydın Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    23 Gani Koray Taşcı Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    24 Görkem Güngör Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    25 Hakan Aydın Erkek Atakent cycling team 35-39 Erkek Türkiye
    26 Hakan çetin Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    27 Halil kaygısız Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    28 HASAN GÜLNAR Erkek Psidia 35-39 Erkek Türkiye
    29 HÜSEYİN GÜNDÜZ Erkek FREEBIRD 35-39 Erkek Türkiye
    30 Hüseyin Tülü Erkek FTA Bisiklet 35-39 Erkek Türkiye
    31 İBRAHİM SARIDEMİR Erkek KOLUMAN BİSİKLET TAKIMI 19-34 Erkek Türkiye
    32 Mehmet Emin önen Erkek Fraport tav 35-39 Erkek Türkiye
    33 MEHMET ONUR ÖZSEMERCİ Erkek FERDİ 35-39 Erkek Türkiye
    34 Mertay Güner Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    35 Miraç Kahya Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    36 Mirat Kadisov Erkek Uralsk Kazakhstan 35-39 Erkek Türkiye
    37 murat kacar Erkek psidia cc 35-39 Erkek Türkiye
    38 MURAT USLU Erkek BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ 35-39 Erkek Türkiye
    39 MUSA TÜTÜNEKEN Erkek KONYA MASTERLAR ATLETİZM 35-39 Erkek Türkiye
    40 Mustafa Selvi Erkek Abidosd 35-39 Erkek Türkiye
    41 Mustafa şirin Erkek Shimano 35-39 Erkek Türkiye
    42 N.Erdem AKPINAR Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    43 ONUR ŞENKAL Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    44 Sabri GÜLEL Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    45 Sabri Yiğit Üfler Erkek AG Tohum 35-39 Erkek Türkiye
    46 SERKAN VOLKAN Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    47 Şevki Şencan Erkek AG Tohum 19-34 Erkek Türkiye
    48 Süleyman algül Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    49 Tamer ÜNLÜ Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    50 TANER TÜREDİ Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    51 Tayfun Bora Güleryüz Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    52 ÜMİT YALÇINKAYA Erkek BİREYSEL 35-39 Erkek Türkiye
    53 Yasin Bilim Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    54 Yasin Sevinc Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    55 Yasin Yaman Erkek Kron Bisiklet 35-39 Erkek Türkiye
    56 Yılmaz Nalbantoğlu Erkek Kuri bike team 35-39 Erkek Türkiye
    57 yunus emre elmas Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    58 Ziya Bilgitoğlu Erkek PelotonES 35-39 Erkek Türkiye
    40-44 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmet Erdoğan Erkek Polatlı Belediyespor 35-39 Erkek Türkiye
    2 ahmet savgat Erkek ferdi 40-44 Erkek Türkiye
    3 Alexander ERMAKOV Erkek 40-44 Erkek Russia
    4 Alexander Rodionov Erkek 40-44 Men Türkiye
    5 Ali ihsan Taş Erkek Ferdi 40-44 Erkek Türkiye
    6 Ali Umut Demiroğlu Erkek Yapı Kredi Spor Kulübü 40-44 Erkek Türkiye
    7 ALİ YILMAZ Erkek FERDİ 40-44 Erkek Türkiye
    8 Alpaslan COŞKUNOĞLU Erkek Fraport TAV 35-39 Erkek Türkiye
    9 BARET CİL Erkek DECATHLON 40-44 Erkek Türkiye
    10 barış uzun Erkek Sunexpress 40-44 Erkek Türkiye
    11 Çağatay Bölükbaşı Erkek Sunparadise Cycling Team 35-39 Erkek Türkiye
    12 Caner Turay Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    13 Cumali YILMAZ Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    14 Edip Hatipoğlu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    15 Efe akcasu Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    16 Ekrem örs Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    17 EMRE AYVAZ Erkek TSK 40-44 Erkek Türkiye
    18 Emre Baransel Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    19 ender palamutcu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    20 ERKAN ÜNSÜR Erkek KARŞIYKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 35-39 Erkek Türkiye
    21 ERKİN CAN UMUL Erkek MAC BIKERS 35-39 Erkek Türkiye
    22 HAMZA BAHADIR ESER Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    23 İbrahim Karabeniz Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    24 ilker ikier Erkek Bike Pedia 40-44 Erkek Türkiye
    25 koray necip elçi Erkek symrna train 35-39 Erkek Türkiye
    26 Kürşat Kılıçarslan Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    27 Kutlay Şahin Erkek Akdeniz Triatlon 40-44 Erkek Türkiye
    28 MAHMUT KURTAR Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    29 Mehmet Çetinkaya Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    30 Mehmet Yıldırım Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    31 Murat Çobaner Erkek PeakPoint Global 40-44 Erkek Türkiye
    32 Murat Değişici Erkek TREK RMK Mechatronics 40-44 Erkek Türkiye
    33 Mustafa Buluttimur Erkek AG Tohum 40-44 Erkek Türkiye
    34 Mustafa Uğur Çolak Erkek SunExpress 40-44 Erkek Türkiye
    35 nahsen kayhan Erkek Sunparadise Cycling Team 40-44 Erkek Türkiye
    36 Özgür Acar Erkek SunExpress 40-44 Erkek Türkiye
    37 özgür ergün Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    38 Özgür Yılmaz Erkek Nestlé Waters Türkiye 40-44 Erkek Türkiye
    39 Ramazan YILDIZ Erkek TeamVolkan 35-39 Erkek Türkiye
    40 Sadri keser Erkek Antalya Cycling Academy 35-39 Erkek Türkiye
    41 ŞENOL ÇOLAK Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    42 serkan kes Erkek BikePedia Racing Team 40-44 Erkek Türkiye
    43 SERKAN YAMAN Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    44 Süleyman Coşar Erkek Bisvo Spor kulübü 40-44 Erkek Türkiye
    45 ufuk guzel Erkek Ferdi 40-44 Erkek Türkiye
    46 Ufuk Şen Erkek Peleton Ankara 40-44 Erkek Türkiye
    47 ümit özyıldız Erkek BIKEPEDIA 40-44 Erkek Türkiye
    48 Umut AKTI Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    49 Umut tuna Erkek Adin S.K. Dernegi 40-44 Erkek Türkiye
    50 Utku Demir Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    51 Yunus Yetkin Erkek Corendon Alanyaspor 40-44 Erkek Türkiye
    52 yusuf kara Erkek BBK 40-44 Erkek Türkiye
    45-49 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmet Timur KARABAY Erkek Ferdi 45-49 Erkek Türkiye
    2 Alper adaş Erkek FRAPORT TAV 45-49 Erkek Türkiye
    3 Aytaç Keskin Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    4 Bülent PALAOĞLU Erkek Bireysel 45-49 Erkek Türkiye
    5 Burak USLU Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    6 Celal ilkin Erkek sunexpress 45-49 Erkek Türkiye
    7 Deniz VAROL Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    8 Enis Çönkü Erkek ÇAB (Çarşamba Akşamı Bisikletçileri) 45-49 Erkek Türkiye
    9 ERAY ATALAG Erkek yok 45-49 Erkek Türkiye
    10 Ercan Mekik Erkek Fraport TAV 45-49 Erkek Türkiye
    11 Gürel Günbahar Erkek AG Tohum 45-49 Erkek Türkiye
    12 Hakan diker Erkek Ferdi 45-49 Erkek Türkiye
    13 Harun Sucuoğlu Erkek Yapı Kredİ Spor Kulübü 45-49 Erkek Türkiye
    14 Harun Ulusu Erkek Ferdi 40-44 Erkek Türkiye
    15 Hikmet Sami Yerlikaya Erkek Yalova Bisiklet Yıldızları 45-49 Erkek Türkiye
    16 HÜSEYİN TEKELİ Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    17 Kenan Poyraz Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    18 Koray Dicleli Erkek Velo1 45-49 Erkek Türkiye
    19 Mahmut koyuncu Erkek Fraport TAv 45-49 Erkek Türkiye
    20 MEHMET FİKRİ IŞIK Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    21 Mehmet fikri Özdil Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    22 Mehmet YILMAZ Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    23 Melih BEYHAN Erkek Vaillant ısparta BTK 40-44 Erkek Türkiye
    24 Murat ATLI Erkek Atakent Cyling Team 45-49 Erkek Türkiye
    25 Ömer Onur ATAY Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    26 Ömer TANRIVERDİ Erkek Fraport TAV 40-44 Erkek Türkiye
    27 Savaş Bektaş Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    28 Steve Moreels Erkek Side Stompers 45-49 Erkek Türkiye
    29 V Selcuk Cinar Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    50-54 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 ADEM KARACAOĞLU Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    2 Ahmet Gökhan Tan Erkek AG Tohum 45-49 Erkek Türkiye
    3 Ali Kıvanç Topuz Erkek Maltepe Cycling Club 50-54 Erkek Türkiye
    4 Ali ÖNCÜ Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    5 Beyhan Dikici Erkek Gaziantep Zeugma bisiklet takımı 45-49 Erkek Türkiye
    6 Birol YILDIZ Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    7 Bülent Dağlar Erkek ferdi 50-54 Erkek Türkiye
    8 Bülent Tabak Erkek Bireysel 50-54 Erkek Türkiye
    9 Burak GÖNEN Erkek AG Tohum 50-54 Erkek Türkiye
    10 Caner ÖLMEZ Erkek Mac Bıkers 45-49 Erkek Türkiye
    11 Cem KANDEMİR Erkek TREK RMK Mechatronics 50-54 Erkek Türkiye
    12 doğanay güzelgün Erkek maltepe cycling club 50-54 Erkek Türkiye
    13 Ekin Burak Arıkan Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    14 Erdal Oral Erkek Cromx 50-54 Erkek Türkiye
    15 Ertuğ ölçer Erkek ÇADOSK 50-54 Erkek Türkiye
    16 Giray OZER Erkek Maltepe Cycling Club 50-54 Erkek Türkiye
    17 Gokhan Akkoyunlu Erkek Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu 50-54 Erkek Türkiye
    18 Gökhan Deda Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    19 GÜLTEKİN BOZKURT Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    20 GÜRAY TATLI Erkek BURSA TRİATLON S.K. 50-54 Erkek Türkiye
    21 Hideyo Sato Erkek 50-54 Men Japan
    22 İsmail Sır Erkek AG Tohum 50-54 Erkek Türkiye
    23 Koray AL Erkek Maltepe Cycling Club (MCC) 50-54 Erkek Türkiye
    24 Levent Kuyucuklu Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    25 MEHMET HAKAN KUMCUOĞLU Erkek NAZİLLİ BELEDİYE SPOR 50-54 Erkek Türkiye
    26 Mehmet Sadık Pöhrenk Erkek AG Tohum 50-54 Erkek Türkiye
    27 Olcay Pelit Erkek Rabbits Cycling Club 50-54 Erkek Türkiye
    28 ÖMER KEPENEK Erkek FRAPORT TAV 50-54 Erkek Türkiye
    29 ONUR AKYILDIZ Erkek Termmarket 50-54 Erkek Türkiye
    30 Osman Şirin Erkek Afad Gençlik ve spor kulübü 50-54 Erkek Türkiye
    31 SEMİH ACAR Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    32 Serdar Seçim Erkek SunExpress 45-49 Erkek Türkiye
    33 Tarık Kocatepe Erkek Fraport Tav 45-49 Erkek Türkiye
    34 turgay sulkalar Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    35 UĞUR ERDOĞAN Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    36 YAŞAR ÖZTÜRK Erkek YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI 50-54 Erkek Türkiye
    55-59 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 ADEM KADIOĞLU Erkek Özgür Pedallar Bisiklet Kulübü 50-54 Erkek Türkiye
    2 Adem Koçay Erkek NBS 55-59 Erkek Türkiye
    3 Ahmet Çelikörs Erkek VELOKSK 55-59 Erkek Türkiye
    4 Birant Erdoğan Erkek Bireysel 55-59 Erkek Türkiye
    5 Dr. Kenan Güler Erkek TEAM ATEZ BLOCKCHAIN 55-59 Erkek Türkiye
    6 ERGÜVEN TOKSUN Erkek FERDİ 55-59 Erkek Türkiye
    7 Ertan Akıncı Erkek TEAM ATEZ BLOCKCHAIN 55-59 Erkek Türkiye
    8 Gökçen Ayvaz Erkek SunExpress 50-54 Erkek Türkiye
    9 ibrahim kurt Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 55-59 Erkek Türkiye
    10 İsmail BULUT Erkek Şafak Bisikletçileri 55-59 Erkek Türkiye
    11 Koray Coşkunfırat Erkek Bireysel 55-59 Erkek Türkiye
    12 Metin Bektaş Erkek Yalova Bisiklet Yıldızları 55-59 Erkek Türkiye
    13 Mustafa ALGAN Erkek Fraport TAV 50-54 Erkek Türkiye
    14 Orkan Karaca Erkek Maltepe Cycling Club 55-59 Erkek Türkiye
    15 Selim At-az Erkek ITEK 55-59 Erkek Türkiye
    16 Tuncay Özışık Erkek Uncalı Yol Spor 55-59 Erkek Türkiye
    60-64 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ahmed Moltaji Erkek Çekmeköy Bisiklet Grubu 60-64 Erkek Türkiye
    2 Ali Rıza FIRINCI Erkek NASHİRA CYCLİNG TEAM 60-64 Erkek Türkiye
    3 Arif umca Erkek 55-59 Erkek Türkiye
    4 Artur Spławski Erkek MERCX TEAM 60-64 Men Poland
    5 cihat Yurtseven Erkek NASHİRA CYCLİNG CLUB 55-59 Erkek Türkiye
    6 Dmitrii Belousov Erkek 55-59 Men Russia
    7 Gerhard Waelzlein Erkek RC Herpersdorf 1919 60-64 Men Germany
    8 Gökhan Harova Erkek Ferdi 55-59 Erkek Türkiye
    9 HARUN ERTUĞRUL Erkek YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI 60-64 Erkek Türkiye
    10 HÜRRİYET NECDET AYDOĞAN Erkek PlanetTEK TEAM 60-64 Erkek Türkiye
    11 Jarosław Tarasiński Erkek Świętokrzyska Strefa Natury 60-64 Men Poland
    12 Metin Eğin Erkek 55-59 Erkek Türkiye
    13 Murat Tetik Erkek ÇADOSK 55-59 Erkek Türkiye
    14 Riza Hakan ERAS Erkek 60-64 Erkek Türkiye
    15 Wojciech Bartolewski Erkek Activejet 60-64 Men Poland
    65-69 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Adrian Lauchlan Erkek 60-64 Men United Kingdom
    2 Ahmet Hidayet Akyürek Erkek SERA POOL 65-69 Erkek Türkiye
    3 Akhmedbekov Rinat Erkek Aplle city team 65-69 Men Kazakhstan
    4 Bülent Acun Erkek Kuri Bike Team 65-69 Erkek Türkiye
    5 GINET Pierre Erkek 65-69 Men France
    6 Henry Schwarz Erkek Picardellics Velo Team Dresden 60-64 Erkek Germany
    7 Herbert Simetits Erkek Nora Racing Team 60-64 Men Austria
    8 Herbert Simetits Erkek Nora Racing Team 60-64 Men Austria
    9 Johan Huyghe Erkek Sidestoempers - Like2biketurkey 65-69 Men Türkiye
    10 Kjell Petter Bøgwald Erkek SK Rye 65-69 Men Norway
    11 Michael Holm Johansen Erkek London Dynamo 65-69 Men United Kingdom
    12 Rowland Summerlin Erkek George Fox Cycling Solutions 65-69 Men United Kingdom
    13 Sergey Kozochkin Erkek 65-69 Men Russia
    14 TADEUSZ JASIONEK Erkek JF DUET GOLENIÓW 60-64 Erkek Poland
    15 willems karel Erkek 65-69 Erkek Belgium
    16 Zbigniew Formicki Erkek JF DUET GOLENIÓW 65-69 Erkek Poland
    70-74 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Ali BIDI Erkek VEGANALİ 70-74 Erkek Türkiye
    2 Ayhan Akbay Erkek Ferdi 70-74 Erkek Türkiye
    3 Hasan Üner Erkek 65-69 Erkek Türkiye
    75-79 Erkek
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Paul Harley Durrant Erkek CC Bicicosta 75-79 Men Spain
    16-18 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Bensu Kapan Kadın Fraport TAV 16-18 Kadın Türkiye
    2 Elif Varlı Kadın Fraport TAV 16-18 Kadın Türkiye
    3 ESMA DUMAN Kadın FERDİ 16-18 Kadın Türkiye
    19-34 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Deniz Dursun Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    2 Elif Rüya Savran Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    3 Esra Yıldız Kadın MAC BIKERS 19-34 Kadın Türkiye
    4 Hande Deniz Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    5 Kübra UYANIK Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    6 Meltem Bücekler Kadın Akdeniz Triatlon Spor kulübü 19-34 Kadın Türkiye
    7 Meltem Kılıç Kadın Ferdi 19-34 Kadın Türkiye
    8 Müge Volkan Kadın Bireysel 19-34 Kadın Türkiye
    9 Pınar Kurtoğlu Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    10 Rabia Küçükkara Kadın 19-34 Kadın Türkiye
    11 Rabia kurt Kadın NİRVANA SPOR KULÜBÜ 19-34 Kadın Türkiye
    35-39 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Asena Şükran Kolukısa Kadın 35-39 Kadın Türkiye
    2 AYŞEGÜL GÜMÜŞ Kadın VELOKSK 35-39 Kadın Türkiye
    3 Buse özlem Kadın Iss Türkiye 35-39 Kadın Türkiye
    4 Duygu Kayın AZER Kadın KOLUMAN BİSİKLET TAKIMI 35-39 Kadın Türkiye
    5 İpek Alakuş Kadın Aslı Bisiklet 35-39 Kadın Türkiye
    6 ipek onaran sezer Kadın onaranacademy 35-39 Kadın Türkiye
    7 Kübra Önem Kadın SACC 35-39 Kadın Türkiye
    8 Özenç Yüksel Kadın Fraport Tav 35-39 Kadın Türkiye
    9 Seval BEYAZKUŞ Kadın Fraport TAV 19-34 Kadın Türkiye
    10 Svetlana Samarina Kadın 35-39 Women Russia
    40-44 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Aysegül Hoşnut Kadın Fraport TAV 40-44 Kadın Türkiye
    2 BUKET DEMİRCİ Kadın MALTEPE CYCLİNG CLUB 40-44 Kadın Türkiye
    3 MİRAY DEMİR Kadın BODRUM PELOTON 40-44 Kadın Türkiye
    4 Rasime Demirel Kadın Ferdi 40-44 Kadın Türkiye
    5 Şeyma Özdemir Kadın AG Tohum 40-44 Kadın Türkiye
    45-49 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Aylin Karanfil Kadın BikePedia Racing Team 45-49 Kadın Türkiye
    2 BURÇİN YAVUZ Kadın 45-49 Kadın Türkiye
    3 Esin Eştürk Kadın ferdi 45-49 Kadın Türkiye
    4 Feride Neslihan Ünür Mekik Kadın Fraport TAV 45-49 Kadın Türkiye
    5 Funda Öztürk Aydın Kadın Fraport TAV 45-49 Kadın Türkiye
    6 HALE DALDAL Kadın Battal Brothers 45-49 Kadın Türkiye
    7 Milena Djuricic Kadın 45-49 Kadın Serbia
    8 Özlem Erden Kadın 45-49 Kadın Türkiye
    9 Özlem Sakarya Kadın PelotonES 40-44 Kadın Türkiye
    10 ZEYNEP GÜZEL Kadın Fraport TAV 40-44 Kadın Türkiye
    50-54 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Güldenay Uruk Kadın Fraport TAV 50-54 Kadın Türkiye
    2 Irina Ganaeva Kadın Velostar 50-54 Women Russia
    3 Marija Desivojevic Kadın 45-49 Kadın Serbia
    4 Marijana Vasilescu Kadın 45-49 Kadın Romania
    5 Pınar Pöhrenk Kadın AG Tohum 45-49 Kadın Türkiye
    6 Tracie French Kadın PNECC / DFL 50-54 Women United Kingdom
    7 Ümran Topan Kadın Uşak bisiklet klübü 50-54 Kadın Türkiye
    55-59 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Caroline Trender Kadın 55-59 Women United Kingdom
    2 Waelzlein Doris Kadın RC Herpersdorf 1919 55-59 Women Germany
    60-64 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Carol Ann Robb Kadın Cycleworld/DFL 60-64 Women United Kingdom
    2 Edeltraud Simetits Kadın Nora Racing Team 60-64 Women Austria
    65-69 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found
    70-74 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found
    75-79 Kadın
    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    Data not found