17-20 KASIM 2022

25 GÜN
12 SAAT
00 DAKİKA
00 SANİYE

KISA PARKUR-66 KM

KISA PARKUR - 66 km

2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES

2021'de ilk kez düzenlenen ve büyük beğeni kazanan UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA'Nın bu yıl 2. si düzenlenmektedir. Organizasyona katkı sağlayan kurumlar ve değerli sponsorlar sayesinde bu yıl daha geniş bir katılımcı sayısı olacağı beklenmektedir. Antalya'nın hem sporcular hem de tatilseverler tarafından tercih edilen bir destinasyon olması nedeniyle, katılımcıların bu yarışı hem bir yarış heyecanı yaşayabileceği hem de 3 günlük güzel bir tatil fırsatı olarak göreceği değerlendirilmektedir.

20 Kasım 2022 Pazar günü saat 09:00' de başlayacak olan yarışın başlangıç noktası Nirvana Cosmopolitan Otel önü olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki haritada görülen 70.km'lik bir rota sonrası Nirvana Cosmopolitan otel önünde bitecektir.



   

Organizasyon, NIRVANA Cosmopolitan ana sponsorluğunda, Corendon Airlines, AG Tohum ve ANT Etiket gold sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. Organizasyona destek veren kurumsal destekçiler ve sponsorlar sayesinde tüm bisiklet ve spor markalarını ağırlayarak tüm spor ve bisiklet severlerin buluşma noktası olacaktır.

2. UCI NIRVANA GRAN FONDO WORLD SERIES ANTALYA kapsamında sporcularımıza verilen hizmetler;

  • Zaman ölçüm sistemi- Çipleme
  • Katılım madalyası
  • Derece madalyası
  • Online katılım sertifikası
  • Fotoğraf Çekim Hizmeti
  • Sporcu emanet hizmeti
  • Makarna Partisi
  • Sporcu kumanyası
  • Motosiklet takibi
  • Su, en az 1 alternatifli içecek ve yiyecek istasyonları.
  • Mobil ve sabit sağlık hizmetleri noktası.
  • Trafik yol kapama hizmeti.
  • Tüm derece elden eden sporculara ödül
  • Online rezervasyon hizmeti.
  • Kurallar organizasyon firması, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyon’u tarafından yarış öncesinde teknik toplantıdan önce değiştirilebilirler.

    Katılımcı Listesi

    # Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
    1 Giray OZER Erkek Maltepe Cycling Club 50-54 Erkek Türkiye
    2 Murat Tetik Erkek ÇADOSK 55-59 Erkek Türkiye
    3 Oruç Emre Solmaz Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    4 Tayfun Bora Güleryüz Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    5 BUĞRA BALANTEKİN Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    6 TADEUSZ JASIONEK Erkek JF DUET GOLENIÓW 60-64 Erkek Poland
    7 TADEUSZ JASIONEK Erkek JF DUET GOLENIÓW 60-64 Erkek Poland
    8 Gani Koray Taşcı Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    9 Ercan özkaya Erkek Ferdi 35-39 Erkek Türkiye
    10 Sadri keser Erkek Antalya Cycling Academy 35-39 Erkek Türkiye
    11 Bülent Tabak Erkek Bireysel 50-54 Erkek Türkiye
    12 Caroline Trender Kadın 55-59 Women United Kingdom
    13 Aleksandr Smirnov Erkek 35-39 Men Russia
    14 Fettah Ferhat Kaya Erkek BIKESTOP ANTALYA TREK 35-39 Erkek Türkiye
    15 Gökhan Şensoy Erkek Ankara bisiklet ve doğa sporları derneği 19-34 Erkek Türkiye
    16 Tamer ÜNLÜ Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    17 Waelzlein Doris Kadın RC Herpersdorf 1919 55-59 Women Germany
    18 HÜRRİYET NECDET AYDOĞAN Erkek PlanetTEK TEAM 60-64 Erkek Türkiye
    19 Metin Eğin Erkek 55-59 Erkek Türkiye
    20 SERKAN YAMAN Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    21 Seyit Zor Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    22 ufuk guzel Erkek Ferdi 40-44 Erkek Türkiye
    23 BERKMEN ŞAŞOĞLU Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    24 ONUR ŞENKAL Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    25 Muharrem Güngör Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    26 Tolga KOCAKULAK Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    27 Caner Turay Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    28 Mertay Güner Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    29 Aytaç Keskin Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    30 Miraç Kahya Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    31 GÜRAY TATLI Erkek BURSA TRİATLON S.K. 50-54 Erkek Türkiye
    32 Gerhard Waelzlein Erkek RC Herpersdorf 1919 60-64 Men Germany
    33 Erdal Oral Erkek Cromx 50-54 Erkek Türkiye
    34 Emre Baransel Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    35 EMRE AYVAZ Erkek TSK 40-44 Erkek Türkiye
    36 Utku Demir Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    37 Doğan Can Taşdan Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    38 Hasan Üner Erkek 65-69 Erkek Türkiye
    39 Enes kaya Erkek Demir Spor Külbü 16-18 Erkek Türkiye
    40 Güldenay Uruk Kadın Demir adımlar spor Kulübü 50-54 Kadın Türkiye
    41 Murat ATLI Erkek Atakent Cyling Team 45-49 Erkek Türkiye
    42 Harun Ulusu Erkek Ferdi 40-44 Erkek Türkiye
    43 Barış Yıldırım Erkek mybikelife2000 45-49 Erkek Türkiye
    44 Edip Hatipoğlu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    45 Yasin Sevinc Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    46 Mehmet Safa Özfuruncu Erkek Yok 19-34 Erkek Türkiye
    47 ERKAN ÜNSÜR Erkek KARŞIYKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 35-39 Erkek Türkiye
    48 AYŞEGÜL GÜMÜŞ Kadın VELOKSK 35-39 Kadın Türkiye
    49 Ahmet Çelikörs Erkek VELOKSK 55-59 Erkek Türkiye
    50 Hakan Aydın Erkek Atakent cycling team 35-39 Erkek Türkiye
    51 Buse özlem Kadın Iss Türkiye 35-39 Kadın Türkiye
    52 Pınar kurtoğlu Kadın Bireysel 19-34 Kadın Türkiye
    53 Görkem Güngör Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    54 Başar Öztürk Erkek ROTS 19-34 Erkek Türkiye
    55 Ali Rıza FIRINCI Erkek NASHİRA CYCLİNG TEAM 60-64 Erkek Türkiye
    56 Ramazan YILDIZ Erkek TeamVolkan 35-39 Erkek Türkiye
    57 Ahmet mücahit ÇAĞAN Erkek Bireysel 19-34 Erkek Türkiye
    58 Tolga Ataseven Erkek Antalya Gençlik S.K 16-18 Erkek Türkiye
    59 Michael Holm Johansen Erkek London Dynamo 65-69 Men United Kingdom
    60 UĞUR ERDOĞAN Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    61 Arif beypınar Erkek Kuri Bike Team 35-39 Erkek Türkiye
    62 Yalın Acun Erkek KURİ BIKE TEAM 19-34 Erkek Türkiye
    63 Nuri Yalçınkaya Erkek Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu 19-34 Erkek Türkiye
    64 Yunus ŞAHİN Erkek Akdeniz Üniversitesi 19-34 Erkek Türkiye
    65 Yılmaz Nalbantoğlu Erkek Kuri bike team 35-39 Erkek Türkiye
    66 Başar Öztürk Erkek ROTS 19-34 Erkek Türkiye
    67 Muhammet seydi boğan Erkek Akdeniz ünüversitesi 19-34 Erkek Türkiye
    68 Gokhan Akkoyunlu Erkek Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu 50-54 Erkek Türkiye
    69 Abdullah Yalpı Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    70 Carol Ann Robb Kadın Cycleworld/DFL 60-64 Women United Kingdom
    71 Bülent Acun Erkek Kuri Bike Team 65-69 Erkek Türkiye
    72 ALPER ÖZDİL Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    73 DAVUT AKDERE Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    74 Emre Akyüz Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    75 Mustafa Karaömerlioğlu Erkek Kozan Bisiklet KOZBİ 40-44 Erkek Türkiye
    76 Tracie French Kadın PNECC / DFL 50-54 Women United Kingdom
    77 Milena Djuricic Kadın 45-49 Kadın Serbia
    78 Marija Desivojevic Kadın 45-49 Kadın Serbia
    79 Marijana Vasilescu Kadın 45-49 Kadın Romania
    80 Mert Çelenk Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    81 Ekin Burak Arıkan Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    82 Sergey Kozochkin Erkek 65-69 Men Russia
    83 Mustafa Selvi Erkek Abidosd 35-39 Erkek Türkiye
    84 Koray Coşkunfırat Erkek Bireysel 55-59 Erkek Türkiye
    85 Umut AKTI Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    86 Özlem Erden Kadın 45-49 Kadın Türkiye
    87 eray ergin Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    88 Gökhan Deda Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    89 Orkan Karaca Erkek Maltepe Cycling Club 55-59 Erkek Türkiye
    90 Murat Değişici Erkek TREK RMK Mechatronics 40-44 Erkek Türkiye
    91 Ali Kıvanç Topuz Erkek Maltepe Cycling Club 50-54 Erkek Türkiye
    92 Kjell Petter Bøgwald Erkek SK Rye 65-69 Men Norway
    93 Berk Sökmen Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    94 GÜLTEKİN BOZKURT Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    95 EREN BOZKURT Erkek 16-18 Erkek Türkiye
    96 ender palamutcu Erkek 40-44 Erkek Türkiye
    97 MEHMET FİKRİ IŞIK Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    98 ibrahim kurt Erkek Pamukkale Bisiklet Derneği 55-59 Erkek Türkiye
    99 Gökhan Konak Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    100 ALİ YILMAZ Erkek FERDİ 40-44 Erkek Türkiye
    101 HARUN ERTUĞRUL Erkek YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI 60-64 Erkek Türkiye
    102 Bülent PALAOĞLU Erkek Bireysel 45-49 Erkek Türkiye
    103 SEMİH ACAR Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    104 Özcan Böcek Erkek Pro Desing Team 35-39 Erkek Türkiye
    105 Gökhan Harova Erkek Ferdi 55-59 Erkek Türkiye
    106 Sabri GÜLEL Erkek 35-39 Erkek Türkiye
    107 Mehmet Esad Türkyılmaz Erkek Nf kimya cycling team 16-18 Erkek Türkiye
    108 Tuncay Özışık Erkek Uncalı Yol Spor 55-59 Erkek Türkiye
    109 Hüseyin Demiröz Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    110 alper akyıldız Erkek Ferdi 19-34 Erkek Türkiye
    111 Murat Çobaner Erkek PeakPoint Global 40-44 Erkek Türkiye
    112 İsmail BULUT Erkek Şafak Bisikletçileri 55-59 Erkek Türkiye
    113 Burç Çelik Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    114 MUSA TÜTÜNEKEN Erkek KONYA MASTERLAR ATLETİZM 35-39 Erkek Türkiye
    115 GINET Pierre Erkek 65-69 Men France
    116 Ufuk Şen Erkek Peleton Ankara 40-44 Erkek Türkiye
    117 Mehmet fikri Özdil Erkek 45-49 Erkek Türkiye
    118 ADEM KARACAOĞLU Erkek 50-54 Erkek Türkiye
    119 BURÇİN YAVUZ Kadın 45-49 Kadın Türkiye
    120 Hüseyin Kocagöz Erkek ATAYURT CONSTRUCTION 19-34 Erkek Türkiye
    121 koray necip elçi Erkek symrna train 35-39 Erkek Türkiye
    122 EFİM BALALAESHNİKOV Erkek ATAYURT CONSTRUCTİON 16-18 Erkek Türkiye
    123 MEHMET ZEKİ SARI Erkek ATAYURT CONSTRUCTİON 19-34 Erkek Türkiye
    124 selinay tuğçe kır Kadın ATAYURT CONSTRUCTİON 16-18 Kadın Türkiye
    125 RAŞİT NAŞER Erkek ATAYURT CONSTRUCTION 19-34 Erkek Türkiye
    126 Herbert Simetits Erkek Nora Racing Team 60-64 Men Austria
    127 Edeltraud Simetits Kadın Nora Racing Team 60-64 Women Austria
    128 willems karel Erkek 65-69 Erkek Belgium
    129 Onur ulusal Erkek Akdeniz üniversitesi 19-34 Erkek Türkiye
    130 fetullah çelik Erkek 19-34 Erkek Türkiye
    131 UFUK TEFÇİ Erkek 45-49 Erkek Türkiye